Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: STomasz »

Próbowałem z osram 5w5 cool blue i nadal świeciło na żółto więc zostały te ledy. Jak będę miał chwile to pobawię się lustrzanką, może uda się uzyskać prawdziwą barwę.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: krisss111 »

hmmmm, przeszło mi przez myśl, żeby lampki do hidretrofit oddać, ale wszyscy te soczewki pakują, że chyba zostanę przy OEM, za to grill mi się podobie, szkoda, zę w polifcie nie można za bardzo sobie pokombinować, bez cięcia zderzaka
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: Trojan »

A te soczewki w komplecie mają odbłyśnik przystosowany do ksenonowych żarówek/palników czy do halogenowych?
Przez chwilę miałem tak w mojej siódemce,która jest seryjnie wyposażona w soczewkę , hidy świeciły gorzej jak halogenowe h1 oram cool blue (poza ładną barwą hidów) ,dopiero zmiana odbłyśników na oem ksenonowe + palniki d2s załatwiły sprawę.
Wg. mnie w chromie chyba lepiej te lampy by wyglądały.
Generalnie ładne qp ;)
Daww
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2016 21:41
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 v6
Lokalizacja: Poznań

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: Daww »

Niestety nie widzę Twojego autka na zdjeciach, Czarny kolor najlepszy !! :D :D
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: markus »

rexio pisze:Do tego nie jestem fanem xenonow :-)
Czemu?
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: KOko »

może chodziło mu bardziej o soczewki, bo xenon gdy świeci w całej lampie wygląda ładnie.
Można by pójść w stronę HIDu, ale w deszczu będzie niemiłosiernie oślepiać kierowców.
Obrazek
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: rexio »

Tak jak KOko pisze, jak xenon jest w oryginalnej lampie to jeszcze przymkne oko. Nie lubie tych sztucznie dokladanych xenonow bo czesto oslepiaja. Poza tym mi osobiscie bardzo sie podobaja standardowe zarowki w naszych lampach. To po prostu pasuje do caloksztaltu.

A jak ktos wsadzi soczewke to widac ze to jest takie "dolepione". Kazdy robi fure pod siebie, mi to po prostu nie lezy.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: markus »

rexio pisze:Tak jak KOko pisze, jak xenon jest w oryginalnej lampie to jeszcze przymkne oko. Nie lubie tych sztucznie dokladanych xenonow bo czesto oslepiaja. Poza tym mi osobiscie bardzo sie podobaja standardowe zarowki w naszych lampach. To po prostu pasuje do caloksztaltu.

A jak ktos wsadzi soczewke to widac ze to jest takie "dolepione". Kazdy robi fure pod siebie, mi to po prostu nie lezy.
Tu pełna zgoda, choć Twoja wypowiedź była bardzo ogólna - stąd zdziwienie jak można nie cenić OEM ksenonów, które bezdyskusyjnie świecą lepiej niż klasyczne lampy. A dokładanek i ja nie toleruję ;)
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: rexio »

Nie no, nie ma o czym gadac. Xenon fabryczny to inna bajka. Czesto niestety widac przerobki lamp ze az sie przykro robi. I do tego to swieci jakby ufo wzywalo :)
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Czarne Coupe CG4 2.0 - STomasz

Post autor: buksiu »

STomasz pisze:Sam, zeszło prawię całą sobotę i jakiś czteropak :D
Świecą ładnie, fotkę lini odcięcia światła postaram się zrobić ;)

A mi właśnie zawsze podobały się soczewki i światło jakie dają :) tylko nie jestem przekonany do malowania ramek na czarno, ciekawe jak by wygladala soczewka w seryjnej lampie bez malowania ramki na czarno.
Możesz podejrzeć sobie u mnie bo ja mam pomalowany środek na czarno.
buksiu - QP '00 2L
Zablokowany