Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord cg2 Gruby92

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: regret »

MuzykGrzes pisze:Prawda jest taka że gdyby jakość Filtronów była tak niska jak niektórzy twierdzą to dawno zniknęły by z rynku a jak wiemy nasi ojcowie zakładali je za komuny do maluchów ,więc cos w tym jest.
no i Grzechu moim zdaniem zaoral temat filtrow... nie ma co bic piany u kolegi w temacie ...
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
Zaybatsu
Posty: 115
Rejestracja: 30 lis 2015 17:13
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Szczecin\Kwidzyn

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: Zaybatsu »

Nie do końca. Jest popyt to jest i podaż. Dla przykładu filtry Kamoki i MaxGear. Typowe chinole, których bał bym się wkładać do samochodu (klient przyniósł nam filtr oleju z oderwanym sitkiem w środku) a ludzie kupują bo cena bardzo atrakcyjna...
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: rexio »

Polska jest rynkiem gdzie w przewyzszajacej czesci zakupow kryterium jest cena. Niestety. Dokladnie - jest popyt, jest podaz. Ja kiedys kupilem filtrona do Civica. Jak po roku zdjalem filtr i zobaczylem jak wyglada w srodku - jakby rozpuszczony, to teraz zawsze OEM. Podoba mi sie to H na filtrze, konstrukcja wewnatrz po roku uzytkowania pozostaje niezmieniona. Widomo, ze H tego nie produkuje ale sygnuje swoim logo wiec jakosc trzymac musza.


@ down:

Kolego regret, jak pewnie zauwazyles, traktuje Twoje posty jak powietrze ale tutaj juz przeszedles samego siebie. Odpisze tutaj bo nie mam zamiaru koledze dalej postow walic.

Gdybys czytal ze zrozumieniem to, jak to okresliles, nie musialbys piany bic u kolegi w temacie. Moj przedmowca zanegowal wkladanie filtrona do CG2, do czego ja sie odnioslem ze tez bym tego nie zniosl. W CG2. Panimajesz?!?

I nie pisz bredni, ze czyjes slowa sa malo warte skoro SAMEMU wsadzilem filtrona, SAMEMU po roku go zdjalem i sie przerazilem.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2016 14:10 przez rexio, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: regret »

no to teraz wlasnie widac ile sa warte twoje "slowa" . Na poczatku oczywiscie ostantacyjnie dajesz do zrozumienia wlascicleowi ,ze kupil syfiasty filtr twierdzac, ze "nie znioslbys tego " , a kilka postow dalej piszesz ,ze kupiles taki filtr do syfika - czyli jednak go zniosles :lol: . Jakub mial racje ,ze piszesz chyba tylko po to co by zaistniec.

Gruby mam nadzieje ,ze sie nie przejmujesz . Filtr zakladaj i smigaj :)
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: markus »

MuzykGrzes pisze:Prawda jest taka że gdyby jakość Filtronów była tak niska jak niektórzy twierdzą to dawno zniknęły by z rynku a jak wiemy nasi ojcowie zakładali je za komuny do maluchów ,więc cos w tym jest.
No i prawda jest taka, że gdyby był to taki szrot to dawno nie temu nie kupiłby ich amerykański Wix, a w tym roku nie kupiłby ich Mann :)
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Gruby92
Posty: 46
Rejestracja: 24 lip 2016 18:18
Auto: Accord VI
silnik: j30a1

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: Gruby92 »

Filtr siedzi olej zmieniony:) po dokładniejszych oględzinach nie poci się miska tylko ( nie jestem pewny ) cieknie spod czujnika oleju i ile on jest z tyłu silnika ( czytaj od kabiny) nad miska po prawej stronie patrząc w stronę przodu auta:) ciężki dostęp ale są się ogarnac:)
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: Lebow »

Grześ to powiadasz że wymieniali filtr w maluchach. ....
No to ja byłem inny, wyminiłem tylko raz jak pękł na klinie i o ile pamiętam to Filtron nie miał go w ofercie.
polaff
Posty: 198
Rejestracja: 03 maja 2016 21:03
Auto: VI
silnik: 3.0

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: polaff »

Może chodzi o filtr powietrza. Też miałem pisać to co Ty
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: KOko »

Cyknij parę fotek autka by ostudzić konwersację lepiej ;) :D
Gruby92
Posty: 46
Rejestracja: 24 lip 2016 18:18
Auto: Accord VI
silnik: j30a1

Re: Accord cg2 Gruby92

Post autor: Gruby92 »

przygotowania do zimy (wosk 3h ) Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ