Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord VI CG4 by żuraw

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

rexio pisze:Czarna. Najlepsza! :lol:
Jak ta jest czarna to moja jest różowa :)

Gratki zakupu...choć szkoda że nie CG2, bo V6 najlepiej pasuje do charakteru tego auta
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
pawel8085
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2016 19:37
Auto: Accord VI
silnik: 2.0 147KM
Lokalizacja: Warszawa/Złotoryja

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: pawel8085 »

Oczwiście wszystko będzie na bieżąco ;) To prawda wnętrze jest w dobrym stanie, wiadomo że mega brudne ale już moja w tym głowa żeby się świeciło wszystko :D Co do fotek oczywiście z czasem będę wstawiał kolejne i według mnie dalej będzie się tak świecić :D .. jak tylko zrobi się cieplej zrobię mały detailing po swojemu :) co do CG2 długo się zastanawiałem ale ten 4-biegowy automat ... Tylko to mnie powstrzymało i to dość skutecznie jak widać ;)
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
usabart
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2014 13:59
Auto: ACURA TL
silnik: 3.2

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: usabart »

Fajna sztuka;) kolego przejechalbys sie raz v6 w której działa wszystko perfekt zmienilbys zdanie;) tez balem sie automatu i tez kiedys mialem cg4;) od czegos trzeba zacząć! Szerokosci pzdr!!!
usabart
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2014 13:59
Auto: ACURA TL
silnik: 3.2

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: usabart »

Ps.predkosc 200 jak śmigasz 3.0 masz srednio raz dziennie;P przynajmniej ja tak mam;D pzdr!!!!!
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

majorekk5 pisze:
escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
Dziwne podejście do samochodu stworzonego na autostrady.
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:
majorekk5 pisze:
escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
Dziwne podejście do samochodu stworzonego na autostrady.
Sorry za zaśmiecanie tematu, ale wymyślanie co chwile nowego przeznaczenia tego samego staje się po prostu bez sensu.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

Ok. Dobra jest to miejskie auto, dla kobiety na zakupy. Ewentualnie dla działkowca bo ma duży bagażnik i dużo pomidorów zmieści...a 3.0 jest z myślą o tym jakby tych zakupów czy pomidorów było naprawde dużo
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:Ok. Dobra jest to miejskie auto, dla kobiety na zakupy. Ewentualnie dla działkowca bo ma duży bagażnik i dużo pomidorów zmieści...a 3.0 jest z myślą o tym jakby tych zakupów czy pomidorów było naprawde dużo
To kompletnie nie rozumiem po co je kupiłeś skoro masz 6km do pracy jak sam pisałeś i jeszcze ci dużo pali :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ