Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord v6 Kielce

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: escone »

Tak to wygląda od strony zada :)

Obrazek
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: KOko »

Dobra, dajcie autorowi powrzucać zdjęcia swego autka. A propo - kiedy jakaś sesja? ;)
Awatar użytkownika
FilipCK
Posty: 50
Rejestracja: 26 gru 2016 17:41
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: FilipCK »

Dużo jak na razie się nie zmieniło, tak na prawdę to części eksploatacyjne(tarcze, klocki, oleje, filtry).
Może jeszcze przed sezonem letnim uda mi się zmienić końcówki, obszyć kierownice i naprawić fotel. Bardzo kolorowy scenariusz ale jak się uda to na pewno sesyjka będzie :)
Ostatnio zmieniony 14 sie 2019 15:59 przez FilipCK, łącznie zmieniany 1 raz.
Honda Accord VI Coupe 3.0 V6 J30A1
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3707
Tomasek550
Posty: 33
Rejestracja: 12 gru 2016 11:02
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Zamość/Lubelskie

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: Tomasek550 »

Każdemu widzę podobają się inne końcówki w tym aucie :D a ja nie chwaląc się zrobiłem sobie sam końcowe. Tłumiki środkowe przelotowe z nierdzewki i do tego dorobione ładne zakończenia z nierdzewki. Są duże maja ładny kształt bo są pościnane a przede wszystkim mają ładny dźwięk, nie buczą jak większość Hond no i nie było osoby która by to źle skrytykowała. Koszt całej operacji 550zł, tyle że w 3.0 macie lepiej bo same końce wymieniacie a ja musiałem od środkowego rozgałęziać :(

Obrazek
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: escone »

Jak ktoś ma 20 lat to takie coś sie może podobać.
Moim zdaniem w tak dostojnym aucie takie gwizdki nie pasują...Tym bardziej jak jeden jest wyżej od drugiego
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: rexio »

Za chwile beda Cie co niektorzy besztac zes jest niekulturalny. Uwazaj. Podzielam Twoje zdanie i choc mam inny wydech niz Twoj to owale pasuja dobrze. Ja poszedlem troche w inna strone bo sa okragle ale po prostu takie musialem zrobic by caloksztalt byl kompletny.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: wysio »

To ja w porównaniu z tymi wszystkimi waszymi wydechami, to mam hardcorowe ;) I na żywo mi to jak najbardziej odpowiada...
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: regret »

no to temat "jedynych slusznych wydechow" mamy za soba ... :) dajcie wlascicielowi podzialc w temacie ...
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
FilipCK
Posty: 50
Rejestracja: 26 gru 2016 17:41
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: FilipCK »

Mały UP
Czasu cały czas mało więc nie dużo rzeczy udało mi się ogarnąć ale jak to się mówi nie od razu Rzym zbudowano. Udało mi się niewielkim kosztem naprawić fotel kierowcy(4 elementy wymienione), obszyłem kierownice i pozbyłem się śmiesznych ledów z klamek. Tarcze jeszcze nie wymienione bo klocki są całkiem grube więc szkoda na razie ruszac. Wymieniłem wszystkie oleje, filtry. Mechanik w serwisie był zaskoczony czystośćią oleju w skrzyni biegów :) Niestety nie udało mi się jeszcze wymienić końcówek wydechów i nie ogarnąłem instalacji LPG :( Przy następnym przeglądzie gazowym, postaram się ogarnąć wizualnie instalacje i muszę ją lepiej wystroić bo traci moc na LPG, wcześniej tego nie zauważałem bo wydawało mi się że ładnie przyspiesza na gazie, jednak polatałem troche na benzynie i dopiero poczułem jaką moc ma ten silnik ;) Interesował się może ktoś elektroniczną przepustnica wydechu do naszych qp ? Korci mnie żeby coś takiego założyć. Chciałbym też zmienić kolor plastiku konsoli środkowej (teraz jest fioletowa), jak myślicie lepiej malować czy oklejać ? Chciałbym żeby była takiego koloru jak obudowa radia. Prał może ktoś podłogę i podsufitkę ? Lepiej to zlecić firmie czy rozebrać i samemu wyprać ? Mam pytanko co to jest na ostatnim zdj ? To jest coś z seryjnego wyposażenia ? Tam powinno to być zamontowane ?
PS: Macie jakąś fajną miejscówkę na zrobienie sesji w Waw ?

Przepustnica wydechu, powinna być zamontowana zaraz za katalizatorem.
Obrazek

Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lewy, przedni słupek. Chyba jest na jakimś magnesie który stoi na tekturce.
Obrazek
Honda Accord VI Coupe 3.0 V6 J30A1
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3707
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: jacobsen »

FilipCK pisze:Mam pytanko co to jest na ostatnim zdj ? To jest coś z seryjnego wyposażenia ? Tam powinno to być zamontowane ?
To jest odbiornik GPS. Miałem radio z nawigacją i u mnie był identyczny odbiornik zamontowany, u mnie był na środku deski pod szybą.
Zresztą widzę że masz identyczne radyjko co moje. :D W bagażniku powinien być czytnik dvd do map.
Ja swoje już wywaliłem bo mi zmieniarka padła a i też map na Polskę nie ma do tej navi.
Wpisz w google Honda RNS2 to znajdziesz jakieś dane.
Zablokowany