Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord v6 Kielce

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
HCS1817
Posty: 132
Rejestracja: 12 paź 2015 10:30
Auto: Accord cg2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Poznań

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: HCS1817 »

Udany i trafny zakup :), kolor lakieru i skórki wiadomo kozacki ps te ślady opon na parkingu to kupetka zostawiła :)
Awatar użytkownika
eimon
Posty: 36
Rejestracja: 22 cze 2016 00:25
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: Kielce

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: eimon »

Super!!! Gratulacje. Muszę się wreszcie rozejrzeć za Haneczką w naszym regionie :roll:
Awatar użytkownika
FilipCK
Posty: 50
Rejestracja: 26 gru 2016 17:41
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: FilipCK »

O tym demontażu instalacji LPG to myślałem ja już będzie mnie stać na drugie auto, a Hania tylko dla przyjemność ale to daleka przyszłość. Co do wydechów to również chciałbym zmienić, tylko nie chce serii. Wydaje mi się że nie ma sensu wymieniać samych tłumików końcowych, postaram się ubierać na cały układ. Co do skrzyni to chodzi jak marzenie, nie szarpie, nie przycina, pięknie redukuje. Każdy pyta o te ślady na parkingu ;d nie to nie moje, uznaję zasadę że kupetka jest do wożenia a nie do zarzynania :)
Honda Accord VI Coupe 3.0 V6 J30A1
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3707
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: KOko »

Nie ma sensu demontować, tylko niech Ci ogarnięty gazownik ją ładnie uprzątnie i wystroi. Wtedy docenisz ją bardzo mocno ;) Fotel da się na pewno ogarnąć o wiele niższym kosztem, wystarczy poszukać odpowiedniej osoby. Poczytaj wątki użytkowników i wiele rzeczy sam powymieniasz zaoszczędzając sobie trochę kasy. Powodzenia w ogarnianiu fury ;)
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: escone »

FilipCK pisze:. Co do wydechów to również chciałbym zmienić, tylko nie chce serii.
A ja polecam seryjny wydech + ładne końcówki np z S2000 lub podobne.
Żeby uzyskać fajny dźwięk V6 wystarczy wywalić rezonator z dolotu + ewentualnie jakiś filtr KN lub Simota i to w tym aucie wystarczy.
Przy stałej prędkości wogóle nie słychać silnika a jak przybutujesz to jest fajny gardłowy dźwięk tej V6.
Ja polecam.....a wiem co mówie bo mój Acc miał wcześniej cały wydech na przelocie :)

Tak to u mnie siadło. Końcówki są Ultera ale bardzo podobna do s2000
Obrazek
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: regret »

a moim zdaniem takie elipsy w ogole nie pasuja do kanciastej bryly coupe .
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: markus »

Zacny konfig kolorystyczny! Powodzenia w doprowadzeniu auta do wymarzonego stanu ;)
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: escone »

regret pisze:a moim zdaniem takie elipsy w ogole nie pasuja do kanciastej bryly coupe .
Idealnie pasują...Nawet ładnie zgrywają sie te moje końcóweczki z przetłoczeniem zderzaka...
Jeszcze nikt widząc auto na żywo nie powiedział że to h...wo wygląda
BTW. Jeśli elipsy nie pasujądo kanciatej budy to co k..wa kwadratowe mają być :D ?
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: regret »

escone pisze:
regret pisze:a moim zdaniem takie elipsy w ogole nie pasuja do kanciastej bryly coupe .
Idealnie pasują...Nawet ładnie zgrywają sie te moje końcóweczki z przetłoczeniem zderzaka...
Jeszcze nikt widząc auto na żywo nie powiedział że to h...wo wygląda
BTW. Jeśli elipsy nie pasujądo kanciatej budy to co k..wa kwadratowe mają być :D ?
a mi sie nie podobaja i tyle ... widzialem na zywo , sam nad takimi wstepnie rozwazalem i moim zdaniem wyglada to slabo ... nie pisze ,ze sa ch.. tylko,ze nie pasuja :) nie wiem moze klasyczne okragle ? bez wydziwiania :P
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord v6 Kielce

Post autor: krisss111 »

e tam... ja miałem owalną i dobrze wyglądało ... są gusta i guściki, na pewno lepiej wyglądają takie dwie owalne, niż podwójne słomki

Obrazek
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Zablokowany