Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG2 by mati1411

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
BartesX
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2016 11:46
Auto: Accord VI Coupe
silnik: 2.0 148KM
Lokalizacja: Zabrze

Re: CG2 by mati1411

Post autor: BartesX »

Fajna Coupetka, ale też muszę się do tego znaczka przyczepić, bo kompletnie nie siedzi. Musiałbyś go jakoś pod kątem zamontować, żeby się z linią nadwozia zgrał, najlepiej jakby go trochę wysunąć też. A felgi ładnie siedzą ;)
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: CG2 by mati1411

Post autor: mati1411 »

No więc coś tam znowu porobione ;-) Wymieniłem ostatnio dla świetego spokoju sondę Lambda licząc na choć minimalny spadek spalania. Przeliczyłem się ;-)
Odświeżyłem też tak nielubiany przez was grill ;-) Wystawiłem troszkę znaczek i dałem go pod kątem. Przy okazji przymierzyłem też ori grill który mam na stanie i na prawde możecie się śmiać mi się ten bardziej podoba.
Poza tym wszystko działa i nie ma co grzebać w aucie :-)
Ostatnio nachodzą mnie nowe myśli i z racji tego że sprzedaję swój "projekt car" (suprę) Pojawiła się myśl, żeby upłynnić też accorda i w to miejsce kupić jedno auto.
Ale tu jeszcze konkretów nie ma bo uwielbiam accorda i to jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze auto jakie miałem... no ale... Zobaczymy.

Obrazek
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: CG2 by mati1411

Post autor: Guras »

Acco coupe 7 gen V6 manual ;)
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: CG2 by mati1411

Post autor: mati1411 »

Obrazek

Obok accorda wylądowało UFO :-) Udało się zmienić Żonie autko. 1.8 manual. JAk by ktoś miał jakieś offtopicowe pytania to można pytać :-)

UPDATE:
No i Accord sprzedany. Temat Do zamknęcia. Nowy właściciel z tego co wiem powinen się pojawić przynajmniej "przelotnie" na forum.
A u mnie tak jak pisałem, spełniło się hasło "lepsze jest wrogiem dobrego"
W miejsce accorda (oraz przy okazji drugiego auta i motocykle ;-) )
Pojawiło się auto prosto z Japonii ale nie Japońskie :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ