Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
tosiek
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2010 12:14
Auto: Accord VI 2000
silnik: 2.3
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: tosiek »

a tak wyglądał w dniu kiedy zawitał po raz pierwszy w Warszawie... prosto z rąk Meksykańskiego Marines ...
Załączniki
P5100233 [800x600].JPG
P5100233 [800x600].JPG (114.17 KiB) Przejrzano 4076 razy
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: stars »

Lakier rewelacja! Twój pomysł czy już tak go nabyłeś? Z takim lakierem można startować by zrobić z tej kupety najładniejsze auto na forum. Tylko konsekwentnie ciągnąć ten styl! Jakie plany?
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: misio40 »

Ciekawy lakier, na niektórych zdjęciach wyglada jak matowy. Trochę ubarwił autko ten marines z Veracruz, ale dzięki temu nie zginie w tłumie. Jak będzie lepsza pogoda to musimy się spotkać na mini spocie ;) A jak Ci świecą światła z przodu ? Ładnie oświetlają drogę, czy raczej jest to tuning optyczny ? Z tyłu, jak dobrze widzę, to masz bębny ?
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
tosiek
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2010 12:14
Auto: Accord VI 2000
silnik: 2.3
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: tosiek »

Hej :-)

Po US Marines zostało już tylko wspomnienie i czarne szyby :-) Lakier jest matowy - a raczej folia bo autko okleiłem. Taniej niż malowanie, gwarancja i jak się coś porysuje to wymiana elementu 3 razy tańsza. Lampy z przodu to soczewki i dają radę, dobra żarówka i jest spoko. Na ostatnim zdjęciu ( tym z byczymi US felgami ) widać oryginalny lakier, był to Night Hawk ale lekko wyblakły bo autko z Kalifornii a tam na brak słońca nie narzekają. Wczoraj BatMobil dostał felgi letnie OZ `16... trochę mało ale dobry kompromis miedzy wyglądem a codzienną walka na ulicach Warszawy ... autkiem pracuje dużo i nie mogę 30 min szukać niskiego krawężnika. Faktycznie z tyłu nie ma tarcz bo to wersja 2.3 :-) 155 HP ale po mieście super a i spalanie niezłe. Co do planów, jutro jadę po graty. BM dostanie szyber ori, nowe lampy do przodu, dolot simoty i kilka dupereli, które trzeba zrobić żeby było super :-) co do spotu wystarczy sygnał :-)

Jadę jutro po graty do 4D sedana, jeśli ktoś czegoś potrzebuje dawać znać to będzie taniej niż normalnie :-)
Awatar użytkownika
tosiek
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2010 12:14
Auto: Accord VI 2000
silnik: 2.3
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: tosiek »

Co do planów.... to nie będę już nic doprawiał, doklejał oprócz ;-) dokładki pod zderzak i kilku lampek w środku. Oczywiście jakaś ładna felga 17` to kwestia czasu ale ja mam piastę z czterema śrubami jak ze starej prelude i ciężko znaleźć coś fajnego. Mam zestaw na 5 śrub ale... ale mam dosyć modernizacji po CRX które modowałem do bólu zębów, portfela i miliona bzdurnych opinii rożnych "speców" od swapów więc będzie w miarę bez grubszej babraniny... chyba że ktoś chce mi oddać komplet gratów od Acury TL to sobie jakoś przerzucę te 300 koni do mojego ukochanego pojazdu Batmana :D jakby ktoś miał problem ze swoim accordem 4D 2.3 to mam manuala serwisowego po angileskiemu i chętnie się podzielę.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Powitanie nowego usaccords właściciela :-)

Post autor: audiotone »

Witaj Tosiek.
Sorki że tak poźno sie przywitałem ale nie było mnie troszkę bardzo ciekawy lakierek :) a furka jak malinka :) gratuluje i pozdrawiam serdecznie Wojtas (AUDIOTONE)
ODPOWIEDZ