Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Niebieskie CG2 - Hubert

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Niebieskie CG2 - Hubert

Post autor: loot »

Czesc Hubert, pozdrawiam i przede wszystkim bardzo się cieszę, że auto trafiło do pasjonata takiego jak Ty, gdzie odzyskuje swój dawny blask. Wygląda teraz pięknie, aż się łezka w oku kręci. Ja niestety nie miałem już czasu ani szczerze mówiąc serca jej ogarniać, z tej klapy tylnej nawet nie zdawałem sobie sprawy.

Wrzuć proszę jeszcze kilka zdjęć z różnych stron, moja żona jak zobaczyła Accorda krzyknęła "Wooooow!"

Co do tej pokrywy o której pisałeś to niestety nie znalazłem jej, jeśli wpdanie mi w ręce na pewno Ci wyśle.

P.S. Nie powinieneś auta przerejestrować?
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Hubert
Posty: 70
Rejestracja: 28 paź 2017 00:28
Auto: Accord coupe 98-02
silnik: 3.0

Re: Niebieskie CG2 - Hubert

Post autor: Hubert »

loot pisze:Czesc Hubert, pozdrawiam i przede wszystkim bardzo się cieszę, że auto trafiło do pasjonata takiego jak Ty, gdzie odzyskuje swój dawny blask. Wygląda teraz pięknie, aż się łezka w oku kręci. Ja niestety nie miałem już czasu ani szczerze mówiąc serca jej ogarniać, z tej klapy tylnej nawet nie zdawałem sobie sprawy.

Wrzuć proszę jeszcze kilka zdjęć z różnych stron, moja żona jak zobaczyła Accorda krzyknęła "Wooooow!"

Co do tej pokrywy o której pisałeś to niestety nie znalazłem jej, jeśli wpdanie mi w ręce na pewno Ci wyśle.

P.S. Nie powinieneś auta przerejestrować?
Cześć, Zdjęcia będą jak oczywiście jak zakończę prace - aktualnie felgi poszły do renowacji i kilka tematów jest do ogarnięcia :-) Wymyje się, wypoleruje i zrobię sesję heh
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Niebieskie CG2 - Hubert

Post autor: loot »

Jak tam sytuacja?
Accord Coupe CG2 3.0 V6
ODPOWIEDZ