Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Purple Accord CG2 / c0x`

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: slepak »

lawina pisze:
Krzysiek15255 pisze:Jak założysz to się pochwal jak się to zachowuje na deszczu :D
Ja miałem takie Nankangi i na deszczu jak na lodzie ;) A na suchym jak na deszczu ;)
x2 Zabić się na tym można.
Byle barumy/sava są dużo lepsze od tych "Nankang"
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: rexio »

Hehe, toscie chlopa ucieszyli :lol:
Awatar użytkownika
c0x
Posty: 68
Rejestracja: 16 gru 2017 15:09
Auto: Bedzie
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: c0x »

rexio pisze:Hehe, toscie chlopa ucieszyli :lol:
Nie przejmuje się, ja już swoje dziesiątki tysięcy na takich opcjach przejeździłem, nawet w daily carze - i jakoś żyje ! :) Odnośnie naciągniętych gum to raczej mało kto miał z tym styczność ale oczywiście ekspertów zawsze najwiecej 8-)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: slepak »

c0x pisze:
Krzysiek15255 pisze:Jak założysz to się pochwal jak się to zachowuje na deszczu :D
Normalnie :P nie mój 1 naciąg w życiu. Na deszczu najgorzej jest jak masz chore negatywy i bieżnik dotyka asfaltu w 40%
Jakoś jeżdżę na negatywie i nie zauważyłem żeby auto się ślizgało na mokrym. Może dla tego że mam markowe opony, a nie Chińskie?. Także podobnie mogę napisać o ilości ekspertów w zacytowanej powyższej wiadomości.
Radzę założyć dunlopy na próbę czy Michelin i wtedy napisać jaka różnica jest między Nankang a markową oponą, a nie jeździć tylko na Chińczykach i pisać że są super.... wtedy będzie bardziej wiarygodna opinia.

Raz tylko miałem założone Gt radial i przy 180 na godzinę z 4 osobami na pokładzie rozerwało tylną prawą oponę bo siatka pękła, także przymusowy postój pod Berlin ringiem, uszkodzone nadkole,błotnik oraz felga... A jedno auto kupiłem z nankangami założonym i zarówno te gt radial czy nankang na mokrym prowadziło się fatalnie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2097
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: QuicksilveR »

Jest ryzyko, jest zabawa! :mrgreen:
Na tylną oś dałbym jednakowoż coś bardziej przewidywalnego w prowadzeniu, ale rozumiem, że budżet musi się spinać, stąd wybór.
Powodzenia w użytkowaniu.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
c0x
Posty: 68
Rejestracja: 16 gru 2017 15:09
Auto: Bedzie
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: c0x »

slepak pisze:
c0x pisze:
Krzysiek15255 pisze:Jak założysz to się pochwal jak się to zachowuje na deszczu :D
Normalnie :P nie mój 1 naciąg w życiu. Na deszczu najgorzej jest jak masz chore negatywy i bieżnik dotyka asfaltu w 40%
Jakoś jeżdżę na negatywie i nie zauważyłem żeby auto się ślizgało na mokrym. Może dla tego że mam markowe opony, a nie Chińskie?. Także podobnie mogę napisać o ilości ekspertów w zacytowanej powyższej wiadomości.
Radzę założyć dunlopy na próbę czy Michelin i wtedy napisać jaka różnica jest między Nankang a markową oponą, a nie jeździć tylko na Chińczykach i pisać że są super.... wtedy będzie bardziej wiarygodna opinia.

Raz tylko miałem założone Gt radial i przy 180 na godzinę z 4 osobami na pokładzie rozerwało tylną prawą oponę bo siatka pękła, także przymusowy postój pod Berlin ringiem, uszkodzone nadkole,błotnik oraz felga... A jedno auto kupiłem z nankangami założonym i zarówno te gt radial czy nankang na mokrym prowadziło się fatalnie.
A gdzie ja napisałem, że Nankangi są najlepsze ? :lol: to tania opona, która się dobrze naciąga - oczywiście, że są lepsze

Sprawdziłem Twój temat i szukałem, szukałem i nie znalazłem... negatywu :lol: czy Ty wiesz co te słowo w ogóle oznacza ?
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2097
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: QuicksilveR »

c0x pisze:Sprawdziłem Twój temat i szukałem, szukałem i nie znalazłem... negatywu czy Ty wiesz co te słowo w ogóle oznacza ?
slepak nie miał negatywu w Coupe... a teraz już nie ma Coupe od dłuższego czasu 8-) Zakładam, że chodzi mu o obecną 7 gen.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: slepak »

Widzę że bardzo martwisz się o moją wiedzę, po twojej wypowiedzi sądzę że posiadasz ogromną wiedzę z którą dyskutować nie można, a wszyscy inni nie mają o niczym pojęcia i bez oporów można ich wyśmiać i nazwać "ekspertami" :mrgreen: , ale wiem co to "negatyw" doskonale.

Szkoda że zmarnowałeś swój cenny czas na szukanie zdjęć qp z negatywem :lol: :lol: :lol:
Negatyw posiadam, ale w VII genie na camberach, tak jak napisał quick :mrgreen:
Także nie pozostaje mi nic innego jak życzyć kolejnych bezpiecznych "dziesiątek tysięcy" na niemarkowych oponach.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
c0x
Posty: 68
Rejestracja: 16 gru 2017 15:09
Auto: Bedzie
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: c0x »

slepak pisze:Widzę że bardzo martwisz się o moją wiedzę, po twojej wypowiedzi sądzę że posiadasz ogromną wiedzę z którą dyskutować nie można, a wszyscy inni nie mają o niczym pojęcia i bez oporów można ich wyśmiać i nazwać "ekspertami" :mrgreen: , ale wiem co to "negatyw" doskonale.

Szkoda że zmarnowałeś swój cenny czas na szukanie zdjęć qp z negatywem :lol: :lol: :lol:
Negatyw posiadam, ale w VII genie na camberach, tak jak napisał quick :mrgreen:
Także nie pozostaje mi nic innego jak życzyć kolejnych bezpiecznych "dziesiątek tysięcy" na niemarkowych oponach.
Stary zluzuj majty bo nie potrzebnie się spinasz. Czytaj proszę ze zrozumieniem, czy ja gdzieś wychwalałem Nankangi ? powiedz mi gdzie ? kupiłem je bo były w mega dobrej kasie a Ty z nich drwisz itp. Co do użytkowania tych opon się nie wypowiem, bo nigdy na nich nie jeździłem, a jeździłem na naciągach na innych markowych oponach - więc o to mi chodziło.

Jeśli chciał bym auto do szybkiej jazdy w zakrętach na mokrej nawierzchni zainwestował bym w całkiem inny setup, felga 8cali, 17" opona 225/50 uniroyal rainsport.

natomiast Honda to auto weekendowe, moje obecnie drugie tzw zabawka - ona nie zobaczy zimy ani nie bede jeździł w deszczu. Auto ma się toczyć i dobrze wyglądać, więc do emeryckiej jazdy takie opony powinny wystarczyć aby przeżyć :lol:

Każdy wykorzystuje auto do celów jakie sobie założył a Nankangi słyną z opon, które dobrze układają się na dużo szerszych felgach więc swoje zadanie spełniają.

A Twojego tematu długo nie szukałem bo masz go w podpisie, i widząc auto na glebie -10mm i balonie wydałem opinie o "exprecie".

Zanim odpowiesz na tego posta, przeczytaj jeszcze raz wolniej :geek:
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Purple Accord CG2 / c0x`

Post autor: slepak »

Jak na razie to najwięcej spinasz się sam i do tego drwisz.
Nie przejmuje się, ja już swoje dziesiątki tysięcy na takich opcjach przejeździłem, nawet w daily carze - i jakoś żyje ! :) Odnośnie naciągniętych gum to raczej mało kto miał z tym styczność ale oczywiście ekspertów zawsze najwiecej 8-)
Tutaj piszesz że dziesiątki tysięcy na takich konfiguracjach zrobiłeś, to w końcu na markowych czy na chińskich oponach?? Bo ciężko to wywnioskować.
Nikt się tutaj nie spina, każdy ma swój gust z którym jest jak z D***, każdy ma też inny styl jazdy i wymagania co do auta co jest zrozumiałe i nikt niczego Ci nie nakazuję.
Skoro tego producenta się dobrze "naciąga" to wybór jest zrozumiały,a w deszczu jeździć nie zamierzasz to ok bo te opony robią się wtedy bardzo nieprzewidywalne.
Wyjaśniłem skąd moja negatywna opinia do opon "chińskich" i to wszystko. Wkurzyła mnie tylko twoja ironia co do "expertów" i do tego czy w ogóle wiem co to negatyw.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ