Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Kamilos
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2017 14:06
Auto: VI
silnik: 2.2

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: Kamilos »

melo1993 pisze:jest problem ze swapem z automatycznej na manual ?

Ja nie zmieniałem, a wcześniejszy właściciel, więc nie pomogę. Ale mogę powiedzieć, że po zmianie problemów nie mam.
Krzysiek15255 pisze:Ładna sztuka. Z tyłu masz normalnie tablicę kwadrat urzedową? Mieści to się w miarę?

Odnośnie szklanych lamp.. Są w ogóle dostępne szklane lampy? :D
Tak, z tyłu kwadrat, trzeba lekko podgiąć, około 2 cm, delikatnie prosta sprawa, do zrobienia, najlepiej giąć na jakiejś drewnianej listwie to będzie równo :)

Co do lamp, podejrzewam że gdzieś może uda się znależć. Jeszcze nie szukałem, ale jak do starszej znalazłem to i może tu się uda ;)

Aha, zderzak zostaje :mrgreen:
Awatar użytkownika
rambo87
Posty: 31
Rejestracja: 05 gru 2016 17:37
Auto: Accord Coupe 2000
silnik: 3.0
Lokalizacja: Katowice

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: rambo87 »

Miałem ten sam zestaw silnik+skrzynia w mojej Prelude IV i robiło to robotę!! , szczególnie polecam rozpórkę górną na przód bo dopiero wtedy czuć co tak naprawdę daje szpera :-)

Propsy za kolor no i dbać tylko tak dalej :-)

PS. możesz przybliżyć co to za technika z tym "woskiem na gorąco" ??
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: KOko »

Nom, to dawna coupeta Tomka:
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=577

A ja ją z pół roku temu przyuważyłem w Białym, może już wtedy była Twoja? :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamilos
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2017 14:06
Auto: VI
silnik: 2.2

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: Kamilos »

rambo87 pisze:Miałem ten sam zestaw silnik+skrzynia w mojej Prelude IV i robiło to robotę!! , szczególnie polecam rozpórkę górną na przód bo dopiero wtedy czuć co tak naprawdę daje szpera :-)

Propsy za kolor no i dbać tylko tak dalej :-)

PS. możesz przybliżyć co to za technika z tym "woskiem na gorąco" ??

Powoli do przodu, w planach jest :)
Co do wosku to akurat znajomy robił, ponoć dłużej się utrzymuje i ogólnie jest trochę lepszy. Ale różnicy wielkiej nie zauważyłem.


Byłem już wtedy świeżym posiadaczem :)
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: krzysieeq »

Mijaliśmy się dzisiaj przy myjni na Sikorskiego :) Pięknie się mieni w słońcu ten kolorek :D Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Kamilos
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2017 14:06
Auto: VI
silnik: 2.2

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: Kamilos »

krzysieeq pisze:Mijaliśmy się dzisiaj przy myjni na Sikorskiego :) Pięknie się mieni w słońcu ten kolorek :D Pozdrowienia!
widziałem widziałem, fajna czarna ! :) a swoją drogą to może masz polecić gdzieś mechanika w Białym odnośnie naszych aut? Mam jednego w Wawie ale trochę daleko jeździć :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: Edi »

Kamilos pisze: a swoją drogą to może masz polecić gdzieś mechanika w Białym odnośnie naszych aut?
Żeby nie robić koledze OT w temacie, posty odnośnie "doznań" u mechaników zostały przeniesione do nowego wątku - takiego "pół żartem pól serio"
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=23&t=4370" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kamilos
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2017 14:06
Auto: VI
silnik: 2.2

Re: Fioletowa CG3 H22A Kamilos

Post autor: Kamilos »

Polerka zrobiona. Stan kloszy przed, był bardzo opłakany. 3 godziny roboty i powrót do nowości :)
Załączniki
photo_editor_1527430217753.jpg
ODPOWIEDZ