Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

automat

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
mieglo
Posty: 435
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: automat

Post autor: mieglo »

Ha, ha wygląda jak po spotkaniu z prasą.
Awatar użytkownika
dareknatalia
Posty: 12
Rejestracja: 08 cze 2018 10:25
Auto: 6 g 1999r aut
silnik: 2.0l
Lokalizacja: inowrocław

Re: automat

Post autor: dareknatalia »

Jak widać łbów tu też nie brakuje.
Widze ze jak sie ma problemy ze szmalem to bardzo boli nadmiar gotówki u innych. Umówmy, się że nie interesuje mnie zdanie ludzi posiadajacych wiedzę na moim poziomie (robi mechanik a ja udaje ze cos wiem). Myśle że jest tu mnóstwo ludzi którzy sami praktykują i mają wiedzę i raczej do takich się zwracam
A z Tobą kolego Mieglo na pewno nie długo się spotkam i zobaczymy jaki będziesz wtedy mocny :)
Awatar użytkownika
dareknatalia
Posty: 12
Rejestracja: 08 cze 2018 10:25
Auto: 6 g 1999r aut
silnik: 2.0l
Lokalizacja: inowrocław

Re: automat

Post autor: dareknatalia »

W ogóle ktoś tu zagląda czasem? Co wchodzę tutaj to jest 0 osób.
Może piszę nie tam gdzie trzeba i powinnam wysyłać wiadomości tylko do tych mądrzejszych a nie się wywnętrzać na forum? 8-)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: automat

Post autor: KOko »

Swego czasu było "żywiej" - odkąd pojawiła się też wersja usaccord na facebooku to dużo osób się tam przeniosło do pogaduszek, a tu tylko prowadzą swoje tematy o aucie.
Ps. mało coś tych zdjęć, pokaż trochę więcej swego nabytku ;)
mieglo
Posty: 435
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: automat

Post autor: mieglo »

dareknatalia pisze:Jak widać łbów tu też nie brakuje.
Widze ze jak sie ma problemy ze szmalem to bardzo boli nadmiar gotówki u innych. Umówmy, się że nie interesuje mnie zdanie ludzi posiadajacych wiedzę na moim poziomie (robi mechanik a ja udaje ze cos wiem). Myśle że jest tu mnóstwo ludzi którzy sami praktykują i mają wiedzę i raczej do takich się zwracam
A z Tobą kolego Mieglo na pewno nie długo się spotkam i zobaczymy jaki będziesz wtedy mocny :)
Chodziło mi o spłaszczone zdjęcie, jeśli Cię to uraziło, to ubolewam i przepraszam.
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: automat

Post autor: Krzysiek15255 »

Dareknatalia trochę dystansu. :)

Wkładaj wtryski te czy te i powinno być ok. Co do sprawdzania przebić to stosuje się chałupniczo opryskiwanie wodą. Ważna też jest rezystancja przewódów. Jeśli znasz angielski, to zajrzyj do manuala dostępnego ns forum. Jest tam wszystko, a nawet i więcej. ;)

Co do frekwencji na forum, to jest trochę niska, ale ja dodaję aktualizacje cały czas do tematu swojego. Inni też tylko rzadziej. Sporo się przeniosło na fb, a mi jednak średnio to odpowiada. Aczkolwiek wypowiadam się czesto i tu i na fb.

Na koniec warto wspomnieć, że obowiazkowym wydarzeniem jest zlot. :)
Dopiero po zlocie zobaczysz, że ekipa żyje mimo nieczęstych aktualizacji tematów na forum.
Awatar użytkownika
dareknatalia
Posty: 12
Rejestracja: 08 cze 2018 10:25
Auto: 6 g 1999r aut
silnik: 2.0l
Lokalizacja: inowrocław

Re: automat

Post autor: dareknatalia »

Super. Dziękuje za odpowiedz :) Bo już zaczęłam po mału wątpić, a nie za bardzo mam gdzie zapytać.
Przynajmniej już wiem co i jak mniej więcej.
Hania dostanie też jednak nowy rozrząd, bo tamten mimo ze był nowy... był stary. (2016)
Ok ja też przepraszam bo trochę przesadziłam, ale gdziekolwiek coś piszę to z reguły tylko zaczepki a brak konkretów.
Co do zlotu jak najbardziej się piszemy jak autko będzie już na chodzie i właśnie tam miałam na myśli spotkanie z kolegą.. ;) Zazwyczaj w 4 oczy bywacie już mniej dowcipni;)
Jedno pytanie jeszcze
Jakiś perkusista na moim blogu wywnetrzał się na temat wyższości rozrzadu od niejakiego Wołka. Czy przy mojej nie wyczynowej jeździe robi to jakąś różnicę. To prawda że inne niż "koreańskie wołkowe" tak często się sypią przed terminem?
Bo tak mi to jakoś zaśmierdziało kryptoreklamą w końcu 1.5 tyś osób widziało tego posta.
Ciężko jest odróżnić pewne sprawdzone informacje od wieści gminnej :cry:
Trochę mi namieszał teraz i będę miała blokade przed wcisnieciem gazu do dechy.. A może już jutro jak dobrze pójdzie odbieramy autko :D
Dodam zdjęcia, ale i tak nie oddają rzeczywistości. Jest cała obdrapana i schodzi clear, a tego na fotach już tak nie widać.
Tak na prawdę bedzie co podziwiać dopiero na wiosnę.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: automat

Post autor: MuzykGrzes »

Nie jestem perkusistą ,nie bywam na twoim blogu ,ale za części od Rycha Wołka mogę sam ręczyć a zrobiłem już swój rozrząd po raz trzeci. Co do klaru to u mnie też schodzi.
Rzadko się zdarza żeby ktoś na tym forum miał na celu dyskredytowanie kogokolwiek innego a juz szczególnie nowych użytkowników na szczęście nasi moderatorzy czuwają i wszelkie takie przypadki są szybko eliminowane - piszę to tylko dlatego że najpierw upominają i tłumaczą zasady i REGULAMIN forum ,dopiero potem sypią karami .
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: automat

Post autor: Krzysiek15255 »

Kupuję części na własną rękę i tak też możesz robić. A Wołek to poprostu gość z dobrą opinią spec od części do Hondy i nie wciśnie Ci shitu, bo popsułby sobie opinię. :)
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: automat

Post autor: JulekCG4 »

Potwierdzam także opinie Ryśka Wołka, kupowałem kilka rzeczy od niego i zawsze towar prima sort :)

Co do konkretnych odp to chyba pisałem Ci co można spr i zaraz pod moim postem okazało się że aparat do bani więc wyszło trochę na moje ;)

A tak jak koledzy piszą dużo się dzieje na fb i musisz też przywyknąć do znawców co dużo gadają na nie związane pierdoły z tematem, ale czasem wypowie się ktoś mądry i może wpaść jakiś pomysł :D
ODPOWIEDZ