Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG4 by Julek

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: CG4 by Julek

Post autor: JulekCG4 »

Tak przez Żonę bidulka głodna była :D
Również było miło pogadać wymienić jakieś doświadczenia ;)
Awatar użytkownika
sikor
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2018 21:45
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0i VTEC
Lokalizacja: Wrocław

Re: CG4 by Julek

Post autor: sikor »

Jak się spisuje kamerka? Już była czy sam dokładałeś?

Ja jak u siebie założyłem to po dniu zdemontowałem, kompletnie nie dawała
mi orientacji co do tego w jakiej odległości za mną jest np ściana itp... I ostatecznie zrezygnowałem.

A właśnie, tak patrzę na Twoje plany ii .... kiedy będziesz robił dokładki na przód/tył i gdzie będziesz kupował? :D
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: CG4 by Julek

Post autor: JulekCG4 »

Z kamerką tak jak mówisz ciężko jest określić odległości ale zawsze można spojrzeć czy nie ma jakiejś niewidocznej w lusterkach przeszkody ;)
A co do dokładek to nie wiem sam kiedy bo to trzeba właśnie usiąść popatrzeć a jakoś teraz mało czasu na to możęecoś zimą :D
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: CG4 by Julek

Post autor: Krzysiek15255 »

Dokładki macie u Jarka. Niby w magazynie ma. Lub pozostaje samemu ściągać. Ewentualnie szukać na olx czy allegro. Siedzę na olx i allegro od 1,5 r i może raz czy dwa były także... :D

Do przedlifta:

https://jarusnet.pl/rlip-pu-a98002d-oe" onclick="window.open(this.href);return false;
https://jarusnet.pl/flip-pu-a98002d-oe" onclick="window.open(this.href);return false;
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: CG4 by Julek

Post autor: JulekCG4 »

No trzeba coś pomyśleć, ale no 1tys nie dam za dokładki aż tak mi nie zależy :D
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: CG4 by Julek

Post autor: b0Ls »

Krzysiek15255 pisze:Dokładki macie u Jarka. Niby w magazynie ma. Lub pozostaje samemu ściągać. Ewentualnie szukać na olx czy allegro. Siedzę na olx i allegro od 1,5 r i może raz czy dwa były także... :D

Do przedlifta:

https://jarusnet.pl/rlip-pu-a98002d-oe" onclick="window.open(this.href);return false;
https://jarusnet.pl/flip-pu-a98002d-oe" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja w tym roku pięć razy widziałem już dokładki

JulekCG4 pisze:No trzeba coś pomyśleć, ale no 1tys nie dam za dokładki aż tak mi nie zależy :D
Do tego policz jeszcze lakierowanie
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: CG4 by Julek

Post autor: JulekCG4 »

bOLs No tak tak wiadomo, dlatego mówię nie spieszy mi się aż tak i jak będzie jakaś okazja to się kupi :D
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: CG4 by Julek

Post autor: JulekCG4 »

Obrazek

Już jakiś czas temu udało się spasować ramkę, może nie jestem zadowolony w 100% ale tragedii nie ma :D
Jeszcze pozostało ogarnięcie przycisków (spryski i regulacja swiateł) i projek montażu 2din będzie zakończony sukcesem!
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: CG4 by Julek

Post autor: Bartoch »

To działaj, jestem ciekawy efektu końcowego. Sam kiedyś rozmyślałem nad radiem 2DIN, jak miałem coupe. Ale nie miałem koncepcji co zrobić z tymi przyciskami.
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: CG4 by Julek

Post autor: b0Ls »

Bartoch pisze:To działaj, jestem ciekawy efektu końcowego. Sam kiedyś rozmyślałem nad radiem 2DIN, jak miałem coupe. Ale nie miałem koncepcji co zrobić z tymi przyciskami.
Widziałem chyba kiedyś jak ktoś pod manetkę przenosił.
ODPOWIEDZ