Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0i ES CG4 seria by sikor

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
sikor
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2018 21:45
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0i VTEC
Lokalizacja: Wrocław

Re: Accord Coupe 2.0i ES CG4 seria by sikor

Post autor: sikor »

Hmm, mam okazję kupić od znajomego znajomego H22a5 w bdb. stanie i zastanawiam się nad swapem zimą... :D

Pewnie od razu gaz by w takim razie doszedł, ale kwestia jest inna: nie chciałbym sprzedawać seryjnego silnika, tylko
przechować go w razie gdybym chciał auto sprzedawać lub po prostu kiedyś wrócić z powrotem do serii.
I inna kwestia: czy jak silnik będzie leżał kilka lat (a załóżmy kilkanaście) to nic mu się nie stanie? Jakieś konserwacje okresowe?
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord Coupe 2.0i ES CG4 seria by sikor

Post autor: maxel »

Mogę Ci sprzedać h22a8 z lpg za 5600 do negocjacji w budzie acc cd7, jeszcze wszystko jezdne :mrgreen: wczoraj np w sopocie nim byłem ;)
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord Coupe 2.0i ES CG4 seria by sikor

Post autor: Krzysiek15255 »

Najlepiej schować go gdzieś pod dachem z kolektorami z olejem i obracać wałem co jakiś okres czasu.
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: Accord Coupe 2.0i ES CG4 seria by sikor

Post autor: JulekCG4 »

Krzysiek15255 pisze:Najlepiej schować go gdzieś pod dachem z kolektorami z olejem i obracać wałem co jakiś okres czasu.

i ze świecami, aby komora była szczelna ;)
ODPOWIEDZ