Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord 2002 3.0

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
MERDOL
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwie 2020 18:01
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0

Re: Honda Accord 2002 3.0

Post autor: MERDOL »

b0Ls pisze:@MERDOL daj jakiś namiar. Dokładki progowe Ci ściągali?
Ściągali. AutoKlinika na Sosabowskiego 1.
Załączniki
22.jpg
22.jpg (31.93 KiB) Przejrzano 1957 razy
21.jpg
21.jpg (40.68 KiB) Przejrzano 1957 razy
20.jpg
20.jpg (37.91 KiB) Przejrzano 1957 razy
MERDOL
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwie 2020 18:01
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0

Re: Honda Accord 2002 3.0

Post autor: MERDOL »

wysio pisze:No w mordę! Ja wywaliłem 1700 i jedynie co, to zdjęli progi i umyli silnik. Pod zderzakami dalej ruda szaleje. A mało tego, to preparat kładli na rdzę, bo podobno tak on działa. Oczywiście wcześniej umyli podwozie jakąś chemią, wpuścili też w profile, pociągnęli wszystkie drążki i wahacze, i nieźle to wygląda, ale nie aż tak dobrze, jak u Ciebie... U mnie to robili chyba trzy dni. Preparat jaki stosowali to Waxoyl. Podobno jeden z lepszych. Jednak nic nie przebije tego, co widziałem na filmie z warsztatu w USA, gdzie mieli laser, który usuwał szybko i idealnie rdzę, że blacha wyglądała jak z fabryki....
U mnie też stosowali preparat Waxoyl ale jak rozmawiałem z człowiekiem, który to robił, to najpierw myją i suszą podwozie, rdzę trzeba odczyścić, następnie dać podkład, a potem kładzie się preparat.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Honda Accord 2002 3.0

Post autor: Edi »

MERDOL pisze: ale jak rozmawiałem z człowiekiem, który to robił, to najpierw myją i suszą podwozie, rdzę trzeba odczyścić, następnie dać podkład, a potem kładzie się preparat.
Dokładnie tak.
Bardzo ładnie zrobione 8-). A progi też widzę, że śliczne zdrowe. Bo rozumiem, że nie było tam niespodzinek w postaci dziurek ;).
Moja też tak robiona, co prawda innym preparatem, ale czasokres prac również około tygodnia.
Wlaśnie mijają 3 lata i trzeba na jechać na sprawdzić jak się ma konserwacja i ewentualnie poprawić.
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: Honda Accord 2002 3.0

Post autor: b0Ls »

super robota odłożę trochę kasy, zrobię co mam zrobić czyli jeszcze kilka rzeczy i wtedy pojadę na konserwację
ODPOWIEDZ