Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Srebrna Dama

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Srebrna Dama

Post autor: wysio »

Adison92 pisze:Wydechy maja drzeć ryja, jeżdżę tym autem dla przyjemności. Mnie się podobają takie bazuki. Mam różne wydechy i końcówki ale ostatecznie zostane przy tych tylko walczę z wyciszeniem.bo naprawdę mocno się pruje...
Nie można było ich fajniej spasować? ;)
Adison92
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2021 10:42
Auto: VI
silnik: 3,0

Re: Srebrna Dama

Post autor: Adison92 »

No blacha blacha, zrobiłem to co umiałem najlepiej. :D ale bez obaw, mam jeszcze druga skrzynie w zapasie, która jest po remoncie, chyba sobie ja zostawię na czarna godzinę ale ciii... :twisted: :twisted:
Adison92
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2021 10:42
Auto: VI
silnik: 3,0

Re: Srebrna Dama

Post autor: Adison92 »

wysio pisze:
Adison92 pisze:Wydechy maja drzeć ryja, jeżdżę tym autem dla przyjemności. Mnie się podobają takie bazuki. Mam różne wydechy i końcówki ale ostatecznie zostane przy tych tylko walczę z wyciszeniem.bo naprawdę mocno się pruje...
Nie można było ich fajniej spasować? ;)
Przerzuciłem to z innej coupety tak jak było, narazie nad nimi pracuje... ale akurat jeśli chodzi o osadzenie to może być ciężko, ale w zasadzie chciałem mieć takiego hardcorowego stajla i jakoś leżą mi takie bazuki :twisted:
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Srebrna Dama

Post autor: fotografiks »

O widzę, że warun garażowy... Czym lakierowałeś ?

Akrylem czy baza + klar?
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
ODPOWIEDZ