Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: jerek »

Dwa dni po wystawieniu na sprzedaż ...Accord zmienił właściciela . Po 7 latach stwierdzam że to świetny samochód. Niech służy kolejnej osobie
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: krisss111 »

szczerze, to za takie pieniądze co chciałeś, w takim stanie do jakiego był doprowadzony, to ja się wcale nie dziwię, że tak szybko poszedł.
z drugiej strony, aż żal że tak mała kwota, bo za tak zadbane sztuki musimy Panowie i Panie trochę chcieć, żeby nasze auta nie traciły na wartości.

Jerek, a cóż za auto zakupiłeś do latania na budowie?
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: jerek »

Niby tak ale miałem na uwadze że jednak przebieg też już mały nie jest. Myślę że cena uczciwa . Jeśli by miała połowę tego przebiegu Napewno wystawił bym drożej.
Zakupiłem mazde 6 2.5 2009r. benzyna kombi pełna wersja oprócz navi.

Będę robił poddasze i Napewno nie jeden raz pomoże przywieźć jakieś graty że sklepu. A przy okazji Napewno jakieś lekkie mody wpadną
Obrazek

Obrazek
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: fotografiks »

Ciekawe czy trafi na forum z powrotem;)

Wraz z kluczykami przekazałeś login i hasło?? :D
jerek pisze: Zakupiłem mazde 6
Obrazek
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: majorekk5 »

Mam taką samą w wersji 2.0 sport dynamic z full opcja. Fajne auto :d
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: KOko »

oo, mi ta mazda bardzo się w hatchbacku podoba, w kombi w sumie też
BartesX
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2016 11:46
Auto: Accord VI Coupe
silnik: 2.0 148KM
Lokalizacja: Zabrze

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: BartesX »

Witam serdecznie ;)

Jestem nowym właścicielem Accorda.
Co muszę powiedzieć to, że nie mogłem odjechać do domu bez tego samochodu.
Byłbym głupi gdybym tego nie zrobił, prawdopodobnie takiego Coupe bym już nie znalazł.

Polowałem na dobre Coupe od jakiegoś roku jak nie więcej. Urzekł mnie wygląd tego samochodu, ale też jego praktyczność. Z tyłu mogą podróżować komfortowo duże osoby, a bagażnik pomieści sporo bagażu, albo nowych części ;)

Cena była na prawdę atrakcyjna, dlatego nie chciałem mocno jej negocjować, szybko się dogadaliśmy.
Dzień był w ogóle szalony, wszyscy jak na złość akurat musieli się spóźniać, czegoś zapomnieć itd. Generalnie jak tylko załatwiłem pożyczkę, zamknąłem wszystkie sprawy i odebrałem samochód z warsztatu, poleciałem od razu po Accorda.
Zajechałem trochę późno, ale myślę że po udanej transakcji jerek nie ma mi za złe ;)

Co do przebiegu, owszem jest duży, ale auto swoje lata ma, a też nie stało w garażu, więc wiem że poprzedni właściciel się nim cieszył i był z niego zadowolony. Ten silnik pewnie po milionie będzie jeszcze śmigał, więc dla mnie przebieg nie był problemem, wolę znać faktyczny stan niż patrzeć na 180 tyś km i zastanawiać się o ile mógł być cofnięty licznik.

Co do samochodu:
Ludzie zwracają uwagę, dużo osób. Samochód przyciąga wzrok i momentami czuję się jakbym prowadził, Ferrari lub Maserati.

Aktualnie samochód jest umówiony na regulację zaworów w przyszłym tygodniu.
Będę musiał się też zająć instalacją LPG, zapalił mi się check engine i podejrzewam, że jest to związane z gazem, ponieważ blokuje obroty przy ponad 4 tyś, na benzynie jest ok.

Będę też musiał przygotować kasę na letnie koła od jerka

@jerek
Jakbyś mógł napisać, czy radio jest przykręcone z tyłu, byłbym Ci wdzięczny, bo za cholerę nie mogłem go wyciągnąć.

Aktualnie galerii nie mam z samochodem, bo dopiero co kupiony. Na razie praca, a po cieszę się jazdą.

W planach mamy jakąś sesję z Accordami, niebieski to Sedan, a jeszcze jeden znajomy ma Hatchbacka, będzie fajne zdjęcie na fb na tło :D

Mazda fajna, widziałem na żywo ;) Generalnie można ją fajnie zrobić i też będzie przyciągać wzrok, mi się Kombi podobają, więc chętnie zobaczę jak będziesz coś w swojej zmieniał, możesz dać znać.


Tak na szybko zdjęcia średniej jakości, bo wszystkie w nocy. Właściwie nie wiem dlaczego taka słaba jakość na drugim zdjęciu, bo zawsze ładne zdjęcia w nocy wychodziły, może lakier na Coupe za mocno błyszczał i aparat nie dał rady :D

Postój na tankowanie podczas powrotu do domu.
Obrazek

Pod warsztatem z Accordem znajomego, bezpiecznie zajechał do nowego domu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: MuzykGrzes »

Gratki zakupu i dbaj jak Jerek dbał o to auto.
ps: Następnym razem wstaw nieco mniejsze zdjęcia np: 800x600 bo te "rozsadzają" ekran.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: jerek »

Część, super że Accord trafił na forum.
Co do radia szczerze nie pamiętam czy przykrecalem od tylu, raczej nie :-)

Jeśli chodzi o check engine to tak jak mówiliśmy musisz wyregulowac zawory , bo check engine pokazał pewnie wypadanie zaplonow . Zawsze wtedy regulowalem zawory i było ok .
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Accord Coupe CG4 - przygotowania do slubu str. 19 ;-)

Post autor: majorekk5 »

jerek pisze:Jeśli chodzi o check engine to tak jak mówiliśmy musisz wyregulowac zawory , bo check engine pokazał pewnie wypadanie zaplonow . Zawsze wtedy regulowalem zawory i było ok .
Też będę teraz regulował zawory, po ostatnim zabiegu check przestał się świecić.
Zablokowany