Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0 Edi

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Jak na razie nici z obiecanych zdjęć sprzed i po konserwacji - po prostu nie mogę się ich doprosić :(

Mogę się tylko pochwalić wyjazdem w góry ( Zakopane, Poronin itd) i małym - jak na moja jazdę :lol:- spalaniem, bo tylko 10,5 l gazu/ 100 km :)
A dodam, że powrót stamtąd nie należał do łatwych - pierwsze 40 km jechałam godzinę :shock:

Nie wiem jak uważacie, ale na moje oko hanka zabawnie wygląda w góralskich klimatach :)
Załączniki
20.08.b.jpg
20.08 C.jpg
20.08.a.jpg
Awatar użytkownika
soul
Posty: 52
Rejestracja: 28 kwie 2011 18:06
Auto: Coupe 99
silnik: F20B5

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: soul »

ja tu jakąś małą glebe widzę :P
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: matysziom »

10,5 gazu :shock: :shock: normalnie wytrzeszcz gal zazdroszcze
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: audiotone »

Ciesze się że sprawuje Ci się dobrze i gazu fakt bierze dosyć mało ;)
Podróż widzę ze była udana , plenery w oddali super , i chyba pogoda dopisała :) przydała gleba jak kolega pisze ;)
A czemu mówisz że wygląda zabawnie ?
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: maxel »

Spalanie zupełnie normalne, mi z Poznania do Bydgoszczy przy prędkościach 90-110 wziął 8/100 gazu, sam byłem w wielkim szoku bo tyle to mi civic ej6 palił gazu :D
A tak to średnio 11/100 miasto, chyba że mocno deptam to prawie 13/100, no ale to jest wszystko przecież i tak mało jak na gaz :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

No, śmiejcie się, śmiejcie z tej mojej "gleby" :) ....ta sprawa jeszcze musi poczekać :)

Audio, pogoda faktycznie była fantastyczna i widoki cudne .... warto było pojechać :) ,
a hanką naprawdę jeździ się super :D
A czemu według mnie wyglądała tam zabawnie ?
Po prostu jakoś nie komponuje mi się z góralską architekturą :) ...jakby z innej bajki :)

A z tym spalaniem na trasie to maxel ma rację , ale w mieście to między 12,5 a 13,5.....niżej nie da rady w korkach i szybszej jeździe - przynajmniej jeśli o mnie chodzi :)
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: maxel »

Mi najwięcej do tej pory zeżarło 13,11/100 lpg, i to był tylko raz jak mi przekroczyło 13/100, to była już jazda taka że czerwona fala się trafiła i od świateł do świateł butowanie :)
W korkach to jakieś 12,5/100 z włączoną klimą
Awatar użytkownika
soul
Posty: 52
Rejestracja: 28 kwie 2011 18:06
Auto: Coupe 99
silnik: F20B5

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: soul »

ja sie nie smieje tylko wlasnie ona wyglada jakby juz nizsza lekko byla niz seria
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

soul pisze:ja sie nie smieje tylko wlasnie ona wyglada jakby juz nizsza lekko byla niz seria
Też mam takie wrażenie......widziałam wyższe :) no, ale gleba to to nie jest - to fakt :lol:
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: audiotone »

Edi pisze:
soul pisze:ja sie nie smieje tylko wlasnie ona wyglada jakby juz nizsza lekko byla niz seria
Też mam takie wrażenie......widziałam wyższe :) no, ale gleba to to nie jest - to fakt :lol:

coś w tym jest bo jak patrze na swoje starsze zdjęcia to jakby moja stała wyżej od Twojej ;) a może to złudzenie optyczne bo tak cień pada na oponę i nie widać wnętrza nadkoli ;)
ODPOWIEDZ