Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0 Edi

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Niezłe...naprawdę niezłe.....
Każde info jest cenne :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Zawiozłam dziś hankę na konserwację.
Niestety nie mogłam wejść do kanału, żeby porobić jakieś foty i obejrzeć ją sobie od spodu :( ....., ale obiecali mi chłopaki, że porobią zdjęcia :) ....no zobaczymy.....ale to nie to samo, jak się samemu na "żywo" widzi swoje autko.
Jestem ogromnie ciekawa szczegółowej opinii, bo taką wstępną to już na samym początku, po zakupie, miałam i w sumie było o.k.
Już nie mogę się doczekać :roll:
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: audiotone »

nie ukrywam że też interesują mnie zdjęcia od spodu :)
Bo jakoś nigdy nie maiłem czasu takowych porobić ;)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Mam już hankę z powrotem :)
Na zdjęcia niestety muszę poczekać jak mi przyślą ( mam nadzieję , że szybko), bo jedyne jakie mam to te progów z wyciekającą konserwacją z drzwi :lol: .......czyli hanka płacze ze szczęścia :lol:
Na pewno jak tylko je dostanę to się tu pojawią.
Na razie mam informację niezwykle dla mnie ważną i radosną :D , że tragedii od spodu nie było, wręcz przeciwnie - tylko niewielkie ogniska rudej na przedniej i tylnej belce. Konserwacja ma starczyć na 3 lata.
Mam nadzieję, że zapach ulotni się szybciej, bo jest hmm.....mało pachnący :roll:
A i jeszcze jeden plus ściągania boczków - podłączyli mi głośnik w drzwiach kierowcy ...i gra :lol:
Audiotone, a Ty już w Polsce ?
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: matysziom »

Prosze jak kobitka dba o samochod, oby wiecej takich :) :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Dzięki :D ....staram się :)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Bonio »

tylnia belka to chyba standard u mnie tez naloty juz ma
mateo
Posty: 54
Rejestracja: 04 lip 2012 21:19
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2,0

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: mateo »

Witam
Czy mogę zapytać o koszt konserwacji i czas na jaki trzeba rozstać się z samochodem aby wykonać konserwację?

Edi pisze:Mam już hankę z powrotem :)
Na zdjęcia niestety muszę poczekać jak mi przyślą ( mam nadzieję , że szybko), bo jedyne jakie mam to te progów z wyciekającą konserwacją z drzwi :lol: .......czyli hanka płacze ze szczęścia :lol:
Na pewno jak tylko je dostanę to się tu pojawią.
Na razie mam informację niezwykle dla mnie ważną i radosną :D , że tragedii od spodu nie było, wręcz przeciwnie - tylko niewielkie ogniska rudej na przedniej i tylnej belce. Konserwacja ma starczyć na 3 lata.
Mam nadzieję, że zapach ulotni się szybciej, bo jest hmm.....mało pachnący :roll:
A i jeszcze jeden plus ściągania boczków - podłączyli mi głośnik w drzwiach kierowcy ...i gra :lol:
Audiotone, a Ty już w Polsce ?
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

Za konserwację zapłaciłam 450 zł. - ponoć dobra cena :)
Cena objęła podwozie i drzwi (ściągali boczki).
Samochód zawiozłam na 18.00 i odebrałam na drugi dzień, w sumie po niecałych 24 godzinach, z tym że nie było dużo do czyszczenia.
Za 4 dni (tyle dosycha konserwacja) mam podjechać jeszcze raz, żeby umyli to co z drzwi wyciekło.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2012 20:21 przez Edi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: audiotone »

Edi pisze:Mam już hankę z powrotem :)
Na zdjęcia niestety muszę poczekać jak mi przyślą ( mam nadzieję , że szybko), bo jedyne jakie mam to te progów z wyciekającą konserwacją z drzwi :lol: .......czyli hanka płacze ze szczęścia :lol:
Na pewno jak tylko je dostanę to się tu pojawią.
Na razie mam informację niezwykle dla mnie ważną i radosną :D , że tragedii od spodu nie było, wręcz przeciwnie - tylko niewielkie ogniska rudej na przedniej i tylnej belce. Konserwacja ma starczyć na 3 lata.
Mam nadzieję, że zapach ulotni się szybciej, bo jest hmm.....mało pachnący :roll:
A i jeszcze jeden plus ściągania boczków - podłączyli mi głośnik w drzwiach kierowcy ...i gra :lol:
Audiotone, a Ty już w Polsce ?
Właśnie dziś wróciłem do szczotkolandii ;) w Polszy byłem tylko na tydzień pozałatwiać sprawy i z powrotem do kieratu...hehe ;)
ODPOWIEDZ