Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0 Edi

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: krisss111 »

ale przecież zrobić szablon, to żaden problem, muszę tylko kupić ze 3 arkusze szarego papieru pakowego i ogarnę i wtedy będzie idealnie spasowane. tylko się właśnie trzeba zorientować ile by taka usługa kosztowała (wykonanie z szablonu). a może ktoś mieszka w okolicy takiej "wytwórni" i może podjechać na zdjęcie formy.

ale może przenieśmy dyskusję tutaj:
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?p=13207#p13207" onclick="window.open(this.href);return false;
i nie róbmy Edi OT
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: loot »

Na stronie komfort.pl sa ceny, teraz nie wkleje bo pisze z telefonu
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

1.
audiotone pisze:a jak materiał bo widzę ze dość gęsty ?
Tak, materiał gęsty, ale grubość dywaników to jakiś 5 - 6 mm, choć na aukcji piszą, że ok. 7mm.
tomiek pisze:Edi, podaj mi prosze namiary na wykonawcę.
loot pisze:ja też poproszę, choć na zdjęciach nie wyglądają jakoś cudnie.
To jest link do aukcji.
http://allegro.pl/honda-accord-coupe-98 ... 91724.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zdjęcia faktycznie średniej jakości, ale chciałam Wam pokazać w miarę szybko jak wyglądają te dywaniki w samochodzie, więc telefonem zrobiłam :oops:
Dywaniki są gumowane od spodu i wykonane całkiem porządnie. Jak widzicie obszyte są taśmą a nie nicią, ponieważ ponoć maszyna niezbyt dokładnie obszywa "na zakrętach".
Szału grubością nie robią ..... takie 13 mm pewnie byłoby fajniejsze :) , ale na razie takie muszą wystarczyć.
Jak tylko zrobi się sensowna pogoda to pójdą do hanki i wtedy się okaże ile są warte.

2.
Ta część postu to małe podsumowanie. 16 kwietnia minął rok jak mam hankę. Zleciało szybko. Jeszcze się nią nie nacieszyłam dostatecznie :)
Żadnych modów od ostatniego postu.
Rutynowe czynności : ubezpieczenia, przegląd techniczny i wizyta u moich mechaników
Mieli "prześwietlić" hankę wzdłuż, w poprzek i po przekątnej. Pojechali nawet na "szarpaki" ... tak to nazwali :)
Generalnie jest o.k.
Została przy okazji wymieniona osłona kolektora,która od jakiegoś czasu leżała i czekała na swój czas, bo ta stara była w tragicznym stanie.
Wczoraj też w końcu zmieniłam opony (i tu dwie przykre niespodzianki : wkręt w zimówce i drut w letniej -trzeba było naprawiać opony).
Muszę też popracować nad dekielkami felg - te, które były używane z felgami zimowymi niestety uległy upływowi czasu i folia czy jak to nazwać zaczęła się odklejać, więc założyłam zapasowe, które tylko pomalowałam w kolor felgi ...... i trochę mi brakuje logo hondy na nich ;)
Jak pewnie zauważycie na zdjęciu dekielek w lewym górnym rogu) litera H jest naklejona na dekiel, a na całość coś w rodzaju sztywnej przezroczystej foli.
Przynajmniej takie odniosłam wrażenie próbując zerwać naklejkę :)
Może ktoś wie, gdzie można zamówić, kupić czy zlecić wykonanie tych naklejek. Na allegro nie ma w tym rozmiarze, a jak są to litera H srebrna na czarnym tle, więc odpada.
A może w ogóle dać sobie z tym spokój ;) ?

Więcej grzechów nie pamiętam ..... chyba :lol:
Załączniki
dekle.jpg
dekle.jpg (95.82 KiB) Przejrzano 3922 razy
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: figo »

zrób sobie szablon na podstawie tego co masz na dekielku, a później odmaluj i gotowe. Na pewno trwalsze od naklejki, a naklejkę można wykonać w każdej drukarni solwentowej gdzie mają ploter tnący, tylko trzeba im dostarczyć odpowiedni plik w krzywych :D
Koszt naklejki pewnie znikomy, chociaż drukarnie mają tzw. minimalki i mogą chcieć za naklejki powiedzmy 20pln.
HR
Awatar użytkownika
rurka8
Posty: 78
Rejestracja: 16 lis 2010 12:30
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: zagłębie

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: rurka8 »

poszukaj na allegro - naklejki alu na dekielki
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

rurka8 pisze:poszukaj na allegro - naklejki alu na dekielki
Szukam już od jakiegoś czasu i nie ma. Kiedyś się trafiły, ale niestety 60 mm (potrzebuję 70 mm), a większych nie było.
A jak już są to same silikonowe i to na dodatek czarne.
Jeśli przypadkiem znajdziesz to będę wdzięczna za link do aukcji :)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: krisss111 »

mogę Ci dać namiar na naklejkarzy, którzy robili mi moje z domokunem, o tak to wygladałoObrazek
ale niestety albo Ci zrobią białe na czarnym tle, albo na odwrót. cena śmieszna, a dotną pod podany wymiar. ale niestety nie wykonają srebrnej.
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: tomiek »

Podaj mi wysokośc litery "H" na dekielku. Wytnę Ci kilka sztuk na carnej folii i sobie nakleisz.
Mam dostęp do folii i plotera.
Kiedys robiłem mnóstwo nakejek JDM na civicklubie.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: Edi »

krisss111 pisze:mogę Ci dać namiar na naklejkarzy.
tomiek pisze:Podaj mi wysokośc litery "H" na dekielku.
Dziękuję :)
Wyślę PW.
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord Coupe 2.0 Edi

Post autor: tomiek »

Znalazłem w archiwum 3 naklejki "H" o wysokości 4 cm. Kolor czarny.
Jak chcesz to są Twoje.
ODPOWIEDZ