Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nowa felga + opony

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Nowa felga + opony

Post autor: loot »

To enkeie raczej nie sa, to Mitsu na zdjeciu ma inna felge. Chociaz felgi fajne, troche podobne do moich.

Do tego 225 bedzie w sam raz, ET powinno tez byc OK.
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowa felga + opony

Post autor: maxel »

logicsys pisze:maxel, to miales trapez pewnie na feldze, dac sie da ale zaparkuj przy krawezniku :D
:lol:
to w ogóle nie wchodziło w rachubę, trzeba było specjalnie wybierać miejsca parkingowe :mrgreen:
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowa felga + opony

Post autor: MaRkO911 »

Maila do Enkei Polska wysłałem czekamy na odpowiedź. Jestem ciekawy co odpiszą :) ja tam trzymam kciuki żeby były autentyczne.

A jeśli się faktycznie okaże że to podróbki to jakiej firmy felg szukać żeby się zamknąć mniej więcej w tej cenie i żeby się nie wyginały na byle dziurce?

Enkei Polska nie potwierdził jednoznacznie że to podróba ale dał to do zrozumienia:)
My mamy w ofercie aktualne produkty z oferty, starych modeli felg nie ma w sprzedaży nie sa dostępne na magazynach Enkei to nie znaczy że ktoś na świecie nie kupił np 400 kpl i sprzedawał będzie jeszcze przez kolejne 5 lat. Nie jestem w stanie w chwili obecnej Panu powiedzieć czy Yamato były kiedykolwiek w publicznej sprzedaży czy to produkt wycofany ze sprzedaży a może " felga prywatna" customowy produkt jakiegoś dystrybutora. Musielibyśmy zgłębic temat.

są też na rynku produkty tzw. Custom, czyli felgi robione pod jednego odbiorcę , czesto zastrzeżone wzory.

tak czy inaczej najtansze felgi z serii Tuning zaczynają się od ok 800 zł przy rozmiarach 16-17 więc cięzko uwiezyć ze ktoś za 590 zł brutto oferuje oryginalny produkt. teraz na ebay można praktycznie kupić wszystko z Chin.



Krzysztof
Tak więc szukamy dalej;( Ale na pewno coś w podobnym stylu:)
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Nowa felga + opony

Post autor: logicsys »

ja mialem Ronale, i jakos sezon wytrzymaly mimo kilku otarc, poszly tu na forum, juz nie pamietam do kogo, moze sam napisze co z nimi dalej sie stalo :)
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Nowa felga + opony

Post autor: figo »

może dragwheels, też chinol jak cała reszta, ale wytrzymałe i dobrze zrobione felgi.
Kilka osób ma takie i chyba nikt złego słowa na nie nie powie :D
Sam mam od 3 lat i mogę polecić.
HR
ODPOWIEDZ