Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe V6 - loot

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: krisss111 »

ja kupiłem kiedys dwa komplety, węglowe i zwykłe papierowe. ani jedne ani drugie nie pasuję. oba komplety za duże, ale węglowy na tyle, że po małym tuningu wszedł idealnie. a papierowe lipa, za krótkie i za szerokie. z dexx to też miałem przeboje, bo wysłał mi jeden filtr (a oczywiście trzeba dwa) i upierał się że w paczce były dwa, nawet wtedy jak mu wysłałem fotki nie do końca rozpierniczonej paczki, żeby nie było że rozpakowałem i jeden gdzieś schowałem ( ale i takie sugestie były :-/ ). więc radzę sięzastanowić zanim się u nich kupi cokolwiek
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: loot »

nie jest tak, że nie da się włożyć, ale trzeba się namordować zdrowo z tym... nie pasują tak jak ori. filtry wyglądają podobnie jak ori, chyba są węglowe, bo takie szarawe.

poza tym przy najbliższej wolnej chwili wraca rezonator.
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: figo »

no to inne filtry sprzedają teraz, bo ja jak kupowałem to był zwykły papierowy biały i pasował jak oem, co do milimetra.
HR
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: loot »

pewnie tak.

jutro przyjeżdża rzeczoznawca sądowy, potem będę mógł już zadziałać z lakiernikiem, bo już mi zbrzydł ten odrapany zderzak...

edit: przyszły kierunki cleary - beznadziejna jakość, nie do przyjęcia. muszę oddać, albo wymienić...

Obrazek
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: tomiek »

To są odpryski sreberka?
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: loot »

To raczej sa jakies slady po zgrzewaniu albo kleju, nie wyglada to za dobrze...
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: misio40 »

loot pisze: kierunki cleary - beznadziejna jakość, nie do przyjęcia
faktycznie, takie "bazarowe" wykonanie :lol:
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: loot »

wczoraj przetoczyłem tarcze u "Białego Gandalfa", którego polecał Trojan. od razu wymieniłem płyn hamulcowy na ATE Typ 220 i... już chyba nie chcę swapować hamulców :lol:

jest OK, siła hamowania większa, bez bicia i hamulec trochę później bierze i jest bardziej, jakby to ująć - progresywny, czyli nie tak jak wcześniej że nie hamuje nie hamuje i jak opór wcisnę to dopiero dobrze bierze, tylko wciskam trochę, hamuje trochę, wciskam trochę bardziej hamuje trochę bardziej wciskam opór i kładzie na szybę :D

przy okazji się okazało, że łącznik stabilizatora z lewej strony się po prostu rozleciał (się zastanawiałem co tak puka jak skręcam w prawo z podwyższenia :D ), więc u tego samego mecha wymienili z obu stron (na szczęście były łączniki CTR w IC i gościu podjechał) oraz się też się okazało, że manżeta od lewego drążka kierowniczego jest rozpruta. coś mi się zdaje że goście z Pabianic od regeneracji magla założyli jakie mieli (za krótkie) i tak się to szybko skończyło. wymiana na dłuższą, ale i tak nieoryginalną. będę obserwował, najwyżej zamówię ori.

z zeszłym tygodniu wyglinkowałem też Coupete, dobrze to wyglądało, szkoda, że nie miałem aparatu ;) generalnie tego syfu to tak dużo nie było, nieco więcej tylko przy nadkolach, na nakładkach etc. glinka fajna sprawa, bardzo dobrze działa na różne grudki i chropowatości.

fajnie się jeździ ;) muszę tylko oddać Coupete do jakiegoś blacharza, ale jakoś nie mam ochoty się z nią rozstawać i na razie nie dogadałem się z żadnym sensownym. nikt mi nikogo nie potrafi polecić...
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: jacobsen »

loot, jaką masz szerokość felgi? Pytam się bo chcę kupić nowe opony a mam szerokość felgi 7". Widzę że masz założone 225/45 i zastanawiam się jak to będzie wyglądało u mnie.
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe V6 - loot NOWE FELGI str. 20

Post autor: matysziom »

225/40 jak juz chcesz szeroki kapec
Zablokowany