Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Silver CG4 by krisss111

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: jacobsen »

uuu nie nie, z tyłu musi być na czerwono. Blenda jest czerwona, lampa także. Widziałem takie lampy ebaju i w ogóle to nie wygląda, zwłaszcza że blenda tak jak mówiłem pozostaje czerwona.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: krisss111 »

ta folia jest za grosze, dlatego pomyślałem że sprawdzę ten mod na który wszyscy polują (pseudo USDM).

link dawał ejec w swoim temacie
http://allegro.pl/show_item.php?item=3408162606" onclick="window.open(this.href);return false;

a jeśli chodzi o lampy typu clear, to wolałbym te depo w których jest bezbarwny clear kierunek, wtedy biały kierunek na błotnik i na przód reflektor z czarną ramką . ale akurat te to mi się też kojarzą trochę z corrado, golfami innej maści VW
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
JakubS83
Posty: 75
Rejestracja: 30 mar 2013 01:15
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0 F20B7
Lokalizacja: Mysłowice

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: JakubS83 »

krisss111 pisze: a jeśli chodzi o lampy typu clear, to wolałbym te depo w których jest bezbarwny clear kierunek, wtedy biały kierunek na błotnik i na przód reflektor z czarną ramką . ale akurat te to mi się też kojarzą trochę z corrado, golfami innej maści VW
Eeee - myślę, że przesadzasz z tymi golfami ;) - teraz "wszystkie" auta mają takie kierunki. Nie zaprzeczam, że lampy USDM nie wyglądają "oryginalniej" ale przymierzałem te DEPO do acco jak jeszcze je miałem (teraz leżą w szafie) i powiem Ci, że źle nie wyglądają. Auto jest znacznie odmłodzone przez likwidację pomarańczowego szkła. Oczywiście wiązki w tych DEPO to nadal wiązki z USDM więc do naszych trzeba przerabiać. Jedyną rzeczą jaka by mnie irytowała to efekt tzw. "jajka sadzonego" - tak jak zwykłe EU żarówki 21w możesz dostać z powłoką chromowaną (też nie łatwo ale można), tak tych z USA nie spotkałem jeszcze.
Honda Accord Coupe CG4 2.0I ES 2000r.
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: fotografiks »

Myśle podobnie jak "jacobsen" - clear`y nie pasują bo jest blenda... będzie się gryzło jak cholera z czerwoną blendą... chyba ze blenda też przezroczysta...ale nie wiem czy takie robią...

Podobnie jak i największa lipą tych lamp EU jest też to, że gryzą się z blenda...;)

Ktoś się machnął i wpuścił 1 centymetr pomarańczu za nisko na lampach;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: krisss111 »

powiem,wam, że nie wiem co myśleć o tej folii, zrobiłem dziś jeszcze kilka fotek i filmik krótki z błyskaniem. w przyszłym tygodniu mam przegląd, zobacze jak to przejdzie.
filmik:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Obrazek


plus dwa z efektem tak poszukiwanym i oczekiwanym przez wszystkich czyli kropelkowaniem

Obrazek
Obrazek
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: Trojan »

Wg mnie świeci ok , w miarę pomarańczowo. Tylko słabo czerwona jest ta folia jak nie świeci.
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: loot »

Popatrz sobie Kriss na kropelki u Edi, bo u Ciebie cos z tym nie do konca ;)
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: maxel »

Ja to takie kropelki jak u Ciebie kriss mam po zwykłym szamponie z woskiem z marketu ;)
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: Trojan »

maxel pisze:Ja to takie kropelki jak u Ciebie kriss mam po zwykłym szamponie z woskiem z marketu ;)
:lol i pól dnia roboty poszłooo
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: krisss111 »

bynajmniej. wosk nakładany chyba 3 tygodnie temu,wczoraj deszcz padał i jak robiłem fotki tych lamp, to mi jakoś naszło :-D

poza tym u mnie krople akurat tak jak u edi by się nie utrzymały, bo z bocznych powierzchni to u mnie woda spływa jak po kaczce a nie zostaje na lakierze :roll:
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ