Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe by AYss

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
AYss
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2013 16:33
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: AYss »

przemek pisze:i jak nadal check się pojawia czy ogarnięty temat ? :P
Nie ogarnięty :(. Weekend długi się zbliża, to spróbuję coś zadziałać. Będą ograniczenia, bo niestety budżet się wyczerpał na ten miesiąc, ale co będę w stanie, to zrobię. Nie mam jeszcze pomysłu co by to miało być, ale coś wymyślę.
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: addamah »

AYss pisze:
Cegua pisze:Skąd zamawiałeś ten wydech?

Nagraj jak gada :)
Namierzyłem na stronce producenta, znalazłem taniej na ebaju i kupiłem przez Jarusnet. Będzie chwilka, to nagram od 0 do 100-tki :). Jest ogień!
Próbowałem się z nim skontaktować ale nie da sie mu wysłać wiadomości .przez HAKP

Jakim sposobem załatwić wydech i kolektor taki "piękny " jak ma AYss- pomijając kolegę Jarusnet-a?
ODPOWIEDZ