Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Ospojlerowanie do Coupe

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 46
Rejestracja: 12 sie 2011 20:35
Auto: Accord 98-02
silnik: 1997

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: Jaro »

Co do spojlera na tylną klapę jest bardzo duży problem ze znalezieniem już dzwoniłem do niejednego gościa.
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: figo »

Jaro pisze:Co do spojlera na tylną klapę jest bardzo duży problem ze znalezieniem już dzwoniłem do niejednego gościa.
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=10&t=276" onclick="window.open(this.href);return false;

a rychu nie ma już ?

Pewnie chcesz sam spojler, a nikt bez klapy nie chce sprzedać ?
HR
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 46
Rejestracja: 12 sie 2011 20:35
Auto: Accord 98-02
silnik: 1997

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: Jaro »

Niestety sprzedany.
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: figo »

Dzwoniłem i sprawa wygląda tak:
- cena za komplet to 650pln nie 600 (jest to cena wyjściowa, przy zamówieniu grupowym cena spadnie, do ustalenia jak będziemy mieli już listę chętnych)
- materiał to żywica epoksydowa plus inne mieszanki (trwalsze niż laminat, ale nie to samo co abs, z abs'u nie ma możliwości)

Po nowym roku tak na wiosnę to ja będę chętny na taki zestawik, pytanie kto to może ogarnąć ? Najlepiej z okolic Chorzowa.
HR
stosek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lis 2011 20:44
Auto: ACCORD i PRELUDE
silnik: 2.4i-VTEC i 2.2VTEC

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: stosek »

Hello szanownemu gronu ;)

Nie wiedzialem, ze jest takie forum, no prosze SUPER. A ze mialem takie Coupe 2 sztuki bo 2.0 przedlift i V6 polift no to tym bardziej zaluje, ze dopiero jak ich nie mam dowiedzialem sie o forum.

Ale do rzeczy, dzis rozmiawialem z 2 osobami od Was w sprawie dokladek. Pozwolcie ze odpowiem tak:
01. dokladki sa wykonane z marterialu i zywic epoxydowych, a wiec jest to taki material polelstyczny
02. dokladki sa 100% replikami OEM pakietu, nie rozni sie absolutnie niczym, spasowanie fabryczne
03. zakup grupowy - zaden problem
04. odbior osobisty - mile i chetnie

Aaaaaaaaaa, jestem z Katowic jak juz :lol:

Co do fotek wygladaja nastepujaco:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ceny:
01. caly komplet - 700zl
02. sama przednia lub tylna dokladka - 250zl
03. przod plus tyl - 470zl
03. same progi - 280zl
04. przod lub tyl i progi - 500zl

Dokladki sa robione pod zamowienie. Nie ma tego na polce bo to dosc niszowy towar i malo chodliwy.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Stosek
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014 15:19 przez stosek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: ejec »

No to gitara ;) na wiosne sie odezwę. Już nawet u Ciebie byłem kiedyś z znajomym prelą więc wiem gdzie Cie szukać ;)
stosek
Posty: 17
Rejestracja: 19 lis 2011 20:44
Auto: ACCORD i PRELUDE
silnik: 2.4i-VTEC i 2.2VTEC

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: stosek »

ejec pisze:No to gitara ;) na wiosne sie odezwę. Już nawet u Ciebie byłem kiedyś z znajomym prelą więc wiem gdzie Cie szukać ;)
Ooooooo, to super. Niestety sporo sie Was przewija wiec przepraszam, ze nie wiem o kogo chodzi :oops:
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: matysziom »

witAM, mi sie dzis rozladowal tel. w czasie rozmowy za co sorki Stosek, ale juz widze wszystko opisales jak nalezy. bylbym zainteresowany takim zestawem.. jestem ze slaska takze odbior osobisty jak najbardziej.. pisal by sie ktos jeszcze z posiadaczy coupe ??
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: matysziom »

Jaro jesli chodzi o lotke na klape dzwon do Ralfa 503-690-789 sam ja mialem brac byla juz zamowiona ale ostatecznie sie rozmyslilem. 240zl z przesylka DHL(sama lotka-200zl) kolor zielony wysyla za pobraniem. lub odbior w Kobyłce koło Warszawy. Najlepiej sledzic na https://www.facebook.com/pages/CZESCIuR ... 06?sk=wall" onclick="window.open(this.href);return false; jak auto przyjedzie to jest zdjecie wrzucane i mozna zamawiac co komu potrzebne. Pzdr
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Ospojlerowanie do Coupe

Post autor: kbl100 »

W jaki sposób sie montuje ten laminat ? na klej ?
ODPOWIEDZ