Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

coupe V6

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: coupe V6

Post autor: audiotone »

Witaj ;) ładna furka 8-)
franz
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2013 23:24
Auto: coupe VI CG2
silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: 3miasto

Re: coupe V6

Post autor: franz »

Boogie pisze:siemka. Jaką zmieniarkę i jak chcesz ją podłączyć do 8pin DIN ? jak wiesz to chętnie sam skożystam;) chcialbym iphone podlaczyc ale ten DIN jakis z d..py jest;/
Zmieniarka jak dobrze się przyjrzysz na fotkach już jest zamontowana. To jest DMC kupiona w audiostradzie. Caly zestaw Bose ożył dopiero przy tej zmieniarce. Nieporównywalne brzmienie do radia czy kasety. W adiostradzie przerobili mi kabel na gotowo pod DIN. Drobnym minusem jest to, ze po wylaczeniu radia, zmieniarka gubi pamiec numeru utworu (wystarczy ponownie zrobic OFF/ON w radiu i jest juz ok). Wiekszym minusem dla ciebie byloby to, ze nie dziala przelaczanie pomiedzy zrodlami i wejscie AUX (byc moze akurat w moim egzemplarzu), ale to zupelnie nie jest mi potrzebne. Ja uzywam glownie karty SD zamiennie z USB.

Edit: Wejście Aux już działa. Trzeba było lepiej czytać instrukcję ;-) I tu dodatkowa zaleta tej zmieniarki cyfrowej. Pod Aux mam podłączony bezprzewodowo telefon przez odbiornik bluetooth. Teraz można sobie gadać przez Bose albo słuchać muzy ze Spotify :-)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2015 22:36 przez franz, łącznie zmieniany 1 raz.
franz
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2013 23:24
Auto: coupe VI CG2
silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: 3miasto

Re: coupe V6

Post autor: franz »

Qpetka wystawiona na sprzedaż.

klik! :arrow: http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=33&t=2778" onclick="window.open(this.href);return false;

Aktualne ogłoszenie z OLX: http://olx.pl/oferta/honda-accord-coupe ... aIVNH.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam :-)

Samochód sprzedany. Jest szansa, że nabywca ujawni się na forum :-)
ODPOWIEDZ