Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: jacobsen »

artiszeg pisze:Niezle to wykminiles, nie wpadłem na ten pomysł. Nie powinny sie wąsy doczepić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie nie chciałem za bardzo ingerować w tablice. :)
Chyba będzie ok :D
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: rexio »

Zdecydowanie najlepsza opcja. Brawo.
Laska
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2016 08:28
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: Laska »

niestety prawda jest taka że cokolwiek byście nie zrobili z tą tablicą to zawszę będzie kwadratowa tablica od ciągnika i nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Osobiście proponowałbym zamówić sobie dorabianą tablicę w rozmiarze US a tą od ciągnika wozić razem ze śrubokrętem w bagażniku. Jeździłem z dorabianą tablicą przez rok i miałem sporo kontroli i tylko jeden policjant się zapytał co to jest ale jak mu wytłumaczyłem to zrozumiał.. A jakby nie zrozumiał to odkręcasz dorabianą, przykręcasz oryginalną i nie powinni się dłużej czepiać ;)
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: jacobsen »

Laska pisze:niestety prawda jest taka że cokolwiek byście nie zrobili z tą tablicą to zawszę będzie kwadratowa tablica od ciągnika i nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Osobiście proponowałbym zamówić sobie dorabianą tablicę w rozmiarze US a tą od ciągnika wozić razem ze śrubokrętem w bagażniku. Jeździłem z dorabianą tablicą przez rok i miałem sporo kontroli i tylko jeden policjant się zapytał co to jest ale jak mu wytłumaczyłem to zrozumiał.. A jakby nie zrozumiał to odkręcasz dorabianą, przykręcasz oryginalną i nie powinni się dłużej czepiać ;)
Myślałem też nad taką opcją ale niestety mam zbyt częsty kontakt z ŻW a oni lubią czepiać się za takie pierdoły. :/
Kiedyś kiedy miałem beemwu e39 które ma oryginalnie ksenony żandarm się doczepił czy aby na pewno to są fabrycznie montowane światła, no witki mi opadły...
Także opcja z małą tablicą US jest nie do przyjęcia w codziennym użytkowaniu ale pewnie sobie takową sprawię na jakieś zloty-spoty czy tam sesje foto. :)
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: cisek33 »

jacobsen ten kolor zderzaka pasuje do mojego auta :mrgreen: jak go pomalujesz to juz OEM nie będzie hehe
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: jacobsen »

cisek33 pisze:jacobsen ten kolor zderzaka pasuje do mojego auta :mrgreen: jak go pomalujesz to juz OEM nie będzie hehe
Tak wiem, liczę się z tym. :P
Czarny jedyny słuszny kolor tzw. prawilny, aaaaaa i koła 18" cali bo przecież to nie preluda. :D
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: rexio »

Jak to mowia. Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Zderzak USDM i tablica rejestracyjna kwadrat - montaż

Post autor: fotografiks »

Laska pisze:niestety prawda jest taka że cokolwiek byście nie zrobili z tą tablicą to zawszę będzie kwadratowa tablica od ciągnika i nie będzie wyglądać perfekcyjnie. Osobiście proponowałbym zamówić sobie dorabianą tablicę w rozmiarze US a tą od ciągnika wozić razem ze śrubokrętem w bagażniku. Jeździłem z dorabianą tablicą przez rok i miałem sporo kontroli i tylko jeden policjant się zapytał co to jest ale jak mu wytłumaczyłem to zrozumiał.. A jakby nie zrozumiał to odkręcasz dorabianą, przykręcasz oryginalną i nie powinni się dłużej czepiać ;)
Te pseudo ameryki jak dla mnie takie... mało męskie... czcionka taka ... już gdzieś to wspominałem... Cienizna;)
Ale najdziwniej to i tak wyglądają Niemcy i ich ogromne blachy przypięte to motocykli... w szlifierkach wygląda to jak dodatkowe skrzydło:D

A wracajac do tematu:
Podcięte boki gdzie jest przetłoczenie zeby sie lepiej "złamało". I delikatnie cała blacha wygięta w łuk... zeby liter nie obcinać.
Widać ze troche rdzewieje... ale taka konfiguracja jest juz od ponad 9 lat ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
ODPOWIEDZ