Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

tańszy sposób

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
marek1957
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2010 14:28
Auto: V
silnik: 2.2 V-tec

tańszy sposób

Post autor: marek1957 »

Czy szanowni Koledzy znają tańszy niż demontaż panela z zegarami sposób na wymianę żarówek podświetlenia zegarów i pokręteł wentylacji?
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: tańszy sposób

Post autor: stars »

Ale tańszy niż demontaż, czy tańszy niż oryginalna żarówka?
marek1957
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2010 14:28
Auto: V
silnik: 2.2 V-tec

Re: tańszy sposób

Post autor: marek1957 »

Chodzi mi o inny sposób, nie o cenę żarówek. Może można jakoś wyjąć same pokrętła, lub dostać się od spodu, nie wiem.
Mój mechanik odradził tę kosmetykę twierdząc,że to skóra za wyprawę bo koszt robocizny wielokrotnie przekroczy koszt żarówek.
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: tańszy sposób

Post autor: misio40 »

Kiedyś w swojej "byłej" CD5 wymieniałem żarówkę podświetlenia zegarów, a że robiłem to pierwszy raz, zajęło mi to około 40 min. ale nie ma innej możliwości, trzeba wymontować panel zegarów, z tyłu jest jedna duża kostka podłączeniowa.
raz honda - zawsze honda
ODPOWIEDZ