Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zbieżność

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
szprotek91
Posty: 171
Rejestracja: 16 lut 2014 11:37
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 iES
Lokalizacja: Legnica

Re: Zbieżność

Post autor: szprotek91 »

A tył dał się wyregulować ?? Bo z tylu często stoją śruby od regulacji zbierzności. Ja tak miałem i niby dało się regulować jedną stronę ale tak naprawde śruba przekręcała się razem z tuleją, druga strona stała na amen i trzeba było wycinać oba wahacze i wymieniać tuleje razem ze śrubami mimośrodowymi.
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: Zbieżność

Post autor: WOLA1983 »

No tyłu nie ruszał.ale trochę się ułożyło(?)i już tylko czasem ściągnie ale zawsze w lewo,w weekend będę kombinować z oponami i wydaje mi się że będzie ok.a puki co muszę zmierzyć bicie piasty bo po dwóch latach od toczenia tarcz na aucie bicie wróciło delikatnie przy lekkim hamowaniu:-\ zawsze miałem problemy z układem jezdnym/hamulcowym w hondach...tylko silnik zawsze dawał radę:-\
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zbieżność

Post autor: escone »

Z wydruku wynika że tył jest prawidłowo ustawiony
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ