Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.

Honda Accord VI CG4 by żuraw

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

rexio pisze:Czarna. Najlepsza! :lol:
Jak ta jest czarna to moja jest różowa :)

Gratki zakupu...choć szkoda że nie CG2, bo V6 najlepiej pasuje do charakteru tego auta
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
pawel8085
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2016 19:37
Auto: Accord VI
silnik: 2.0 147KM
Lokalizacja: Warszawa/Złotoryja

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: pawel8085 »

Oczwiście wszystko będzie na bieżąco ;) To prawda wnętrze jest w dobrym stanie, wiadomo że mega brudne ale już moja w tym głowa żeby się świeciło wszystko :D Co do fotek oczywiście z czasem będę wstawiał kolejne i według mnie dalej będzie się tak świecić :D .. jak tylko zrobi się cieplej zrobię mały detailing po swojemu :) co do CG2 długo się zastanawiałem ale ten 4-biegowy automat ... Tylko to mnie powstrzymało i to dość skutecznie jak widać ;)
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
usabart
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2014 13:59
Auto: ACURA TL
silnik: 3.2

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: usabart »

Fajna sztuka;) kolego przejechalbys sie raz v6 w której działa wszystko perfekt zmienilbys zdanie;) tez balem sie automatu i tez kiedys mialem cg4;) od czegos trzeba zacząć! Szerokosci pzdr!!!
usabart
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2014 13:59
Auto: ACURA TL
silnik: 3.2

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: usabart »

Ps.predkosc 200 jak śmigasz 3.0 masz srednio raz dziennie;P przynajmniej ja tak mam;D pzdr!!!!!
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

majorekk5 pisze:
escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
Dziwne podejście do samochodu stworzonego na autostrady.
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:
majorekk5 pisze:
escone pisze:Sprawny, najlepiej po remoncie automat w CG2 jest zajebisty....Bynajmniej przy 200 nie trzeba szlifowac na 6000 obrotów. A niby 4 biegi :)

Tego bym akurat jako przykład nie podawał, bo taką prędkość masz raz do roku :lol:
Dziwne podejście do samochodu stworzonego na autostrady.
Sorry za zaśmiecanie tematu, ale wymyślanie co chwile nowego przeznaczenia tego samego staje się po prostu bez sensu.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: escone »

Ok. Dobra jest to miejskie auto, dla kobiety na zakupy. Ewentualnie dla działkowca bo ma duży bagażnik i dużo pomidorów zmieści...a 3.0 jest z myślą o tym jakby tych zakupów czy pomidorów było naprawde dużo
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: Honda Accord VI CG4 by żuraw

Post autor: majorekk5 »

escone pisze:Ok. Dobra jest to miejskie auto, dla kobiety na zakupy. Ewentualnie dla działkowca bo ma duży bagażnik i dużo pomidorów zmieści...a 3.0 jest z myślą o tym jakby tych zakupów czy pomidorów było naprawde dużo
To kompletnie nie rozumiem po co je kupiłeś skoro masz 6km do pracy jak sam pisałeś i jeszcze ci dużo pali :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ