Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: Rataj »

Potwierdzam spotkanie bardzo fajne, niestety byłem tylko na kilka godzin w sobotę ale gdybym mógł to bym chętnie został dłużej a nawet przybył wcześniej. Oczywiście niecierpliwie czekam na kolejny spot :) i dzięki za ten :D - tak jak proponowałem na zlocie, możę spocik zimowy? :mrgreen:
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: MuzykGrzes »

Możliwe że uda się we wrześniu zorganizować kolejny zlot, tak po sezonie bez Taunusa no i bObek wtedy z Natalią :) ,może być takie zakończenie sezonu. Jesteśmy w kontakcie ,czekamy na chętnych temat do dogadania wraz z terminem.
Wiem że Ci co byli teraz będą chcieli przyjechać ,ale Ci co nie mieli okazji może uda się wam nadrobić integrację
ps: OPZ czeka na kolejny wypad nad wodę :)
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: krzysieeq »

Więcej nigdzie z Wami nie jade... :P

Oczywiście żarcik ;p ekipa super, nie spodziewałem się aż tak dobrej zabawy w grupie nieznajomych mi wcześniej osób, naprawdę! Cieszę się że przyjechałem a na następny mogę przylecieć chociażby dywanem latającym :lol:

Dzięki bardzo za te wspólne 3dni :)
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: jacobsen »

O jaaaa! Robiliśmy kanapkę!! :D
Kto był pasztetem? :P Kurcze.... nie pamiętam. :P
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: jacobsen »

Proponował bym wyciąć ostatnie posty i podpiąć po temat fotorelacji bo będzie bałagan. Ten temat można by już zamknąć. ;)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy ogólnopolski spot USAccord.pl 2017

Post autor: Edi »

jacobsen pisze:Proponował bym wyciąć ostatnie posty i podpiąć po temat fotorelacji bo będzie bałagan. Ten temat można by już zamknąć. ;)
Wedle życzenia :).
Z wyjątkiem tych postów, które były czasowo wcześniej wpisane - przed założeniem przez Ciebie tematu - ponieważ posty przenoszą się z faktyczną datą utworzenia i "wisiałyby" nad Twoim wpisem ze "wstępem".
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=23&t=3984" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany