Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nowe składki OC

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe składki OC

Post autor: Yogi248 »

markus pisze:
Yogi248 pisze:A mi w link4 na przedluzeniu umowy wyliczył 1300 zł. Duże miasto zamieszkania niestety...;(
Liczę właśnie, bo polisa kończy mi się za 2 tygodnie. Póki co najtaniej 1248 PLN w Link 4. K****, trochę nisko jak na auto, którym prawie nie jeżdżę :?
Zagrałem taktycznie z nimi.
Na początku rozmowy Call center facet podał mi cenę 1500 zł za kontynuację OC, powiedziałem, że za dużo i od razu zszedł do 1300 zł. Powiedziałem,.ze to i tak dużo i soe jeszcze zastanowię w międzyczasie poszukałem i na kalkulatorze online AXA trochę posciemnialem i wyszło 1150 zł. Zadzwoniłem do link4 i poprosiłem żeby ten sam człowiek z którym negocjowania do mnie oddzwonil.
Po chwili rozmowy mówię mu, że w.AXA mam za 1150 zł ale, że nie chce mi się kombinować to jak da taka sama cenę to zostaje w Link4. I co? Dał 1150 zł ;)

Moja rada negocjujcie z nimi bo zawsze mogą zejść z ceny, Ci ludzie z call center mają z tego prowizję jeśli drożej sprzedadzą ubezpieczenie ;)
Awatar użytkownika
artiszeg
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2015 15:42
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe składki OC

Post autor: artiszeg »

Dzisiaj dostałem ofertę na przedłużenie ubezpieczenia. Przy full zniżkach w PZU wyszło OC+AC+NW 1290 pln. Chyba tyle samo co w zeszłym roku o ile pamietam:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
J30A1 EDM -> USDM : http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2850" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe składki OC

Post autor: Yogi248 »

Kuźwa, chyba trzeba przerejestrowac samochód do jakiejś wioski bo stawki OC w Gdańsku to jakiś skandal. Tym bardziej, że po Trójmieście jeździ mnóstwo auto na warmińsko-mazurski blachach, mają tanie OC, a w rzeczywistości mieszkają na stałe w 3 mieście;/
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe składki OC

Post autor: markus »

Yogi248 pisze:
markus pisze:
Yogi248 pisze:A mi w link4 na przedluzeniu umowy wyliczył 1300 zł. Duże miasto zamieszkania niestety...;(
Liczę właśnie, bo polisa kończy mi się za 2 tygodnie. Póki co najtaniej 1248 PLN w Link 4. K****, trochę nisko jak na auto, którym prawie nie jeżdżę :?
Zagrałem taktycznie z nimi.
Na początku rozmowy Call center facet podał mi cenę 1500 zł za kontynuację OC, powiedziałem, że za dużo i od razu zszedł do 1300 zł. Powiedziałem,.ze to i tak dużo i soe jeszcze zastanowię w międzyczasie poszukałem i na kalkulatorze online AXA trochę posciemnialem i wyszło 1150 zł. Zadzwoniłem do link4 i poprosiłem żeby ten sam człowiek z którym negocjowania do mnie oddzwonil.
Po chwili rozmowy mówię mu, że w.AXA mam za 1150 zł ale, że nie chce mi się kombinować to jak da taka sama cenę to zostaje w Link4. I co? Dał 1150 zł ;)

Moja rada negocjujcie z nimi bo zawsze mogą zejść z ceny, Ci ludzie z call center mają z tego prowizję jeśli drożej sprzedadzą ubezpieczenie ;)
Będę szukał jeszcze w jakiś śmietnikowych firmach. Przy samym OC liczy się tylko cena.

Edit

Właśnie przeżyłem mały szok - 799 PLN w Axa :) Taniej niż rok temu w Link4 :lol:
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe składki OC

Post autor: Edi »

markus pisze:
Edi pisze:
markus pisze:Edi, Ty masz 2.0? Jeśli tak to te 690 to naprawdę przyzwoita kwota. Jak na obecne realia, rzecz jasna.
Ciekawe ile za 3.0 dostanę w sierpniu...
markus pisze: Będę szukał jeszcze w jakiś śmietnikowych firmach. Przy samym OC liczy się tylko cena.
Zapytaj więc w InteRisk ...... nie takie znowu śmietnikowe ;).
Krakowskie MPK się w nim ubezpiecza :lol:

699 zł zapłaciłam w InterRisk w kwietniu za moje CG4.
Dla porównania wyliczono mi też składkę w PZU i wyszło ...... :arrow: 1.277 :shock: .
PZU jest jednym z droższych ubezpieczycieli.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe składki OC

Post autor: markus »

Edi pisze:
Zapytaj więc w InteRisk ...... nie takie znowu śmietnikowe ;).
Krakowskie MPK się w nim ubezpiecza :lol:

699 zł zapłaciłam w InterRisk w kwietniu za moje CG4.
Dla porównania wyliczono mi też składkę w PZU i wyszło ...... :arrow: 1.277 :shock: .
PZU jest jednym z droższych ubezpieczycieli.
Już nie szukam - oferta Axy to mistrzostwo za 3.0 w Warszawie :)
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2091
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Nowe składki OC

Post autor: QuicksilveR »

A ja dzisiaj dostałem "ofertę" ubezpieczenia "Nowej nadziei" w mBank Axa... za 1569,60 zł :lol: :lol: :lol:
Jak pan rzucił kwotę, to powiedziałem, że nie ma o czym rozmawiać, bo drugie, niemal identyczne auto ubezpieczone u nich mam za 600 zł. Podziękowałem, a pan "handlowiec" odłożył szybko słuchawkę.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe składki OC

Post autor: markus »

QuicksilveR pisze:A ja dzisiaj dostałem "ofertę" ubezpieczenia "Nowej nadziei" w mBank Axa... za 1569,60 zł :lol: :lol: :lol:
Link4, gdzie miałem ubezpieczone rok temu, tyle samo krzyknęli za OC + Mini AC, z czego samo OC prawie 1200. Kpina.
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe składki OC

Post autor: WOLA1983 »

A mnie link 4 tak wy***jal ze nie uaktualniał od 4 lat moich danych w UFG i moja historia ubezpieczeniowa nie istnieje!wiec zmusili mnie do kolejnego roku u nich bo inni mi wyliczali po 1800 za oc:-D
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2091
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Nowe składki OC

Post autor: QuicksilveR »

Szybka prośba do mieszkańców Włocławka i okolic.
Potrzebuję namiary do jakiegoś sprawdzonego agenta od OC działającego we Włocławku. Ojczulek chce nowe ubezpieczenie, ale PZU to... wiadomo co, także przydałaby się jakaś zmiana.
Będę wdzięczny za namiary na PW. (w sobotę mogę postawić pifko we Włocławku, bo będę na chwilkę)
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
ODPOWIEDZ