Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

REX J30A1

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Teraz tu zagladnalem, widze jakies komentarze ;)

Czyste bo raz ze auto stalo pod kocem u niemca a dwa ze stoi pod kocem u mnie. Tak serio to babka w DE bardzo dbala, malutko jezdzila, ja tylko lekko poprawilem czystosc pod maska i tak se jezdzi. Od czasu do czasu kurze zetre i tyle. To nie jest dailicar, deszczu nie widzi nawet.

BTW, jechalem ze slaska nad morze Cifem swoim, tragedii nie bylo ale dosc taczka. Jak kiedys sie bujnalem po autostradzie QP to jest to zupelnie inny level. Stabilnosc auta oraz Vka w QP robi robote.

Nic to, ide na plaze :lol:
Awatar użytkownika
c0x
Posty: 68
Rejestracja: 16 gru 2017 15:09
Auto: Bedzie
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: REX J30A1

Post autor: c0x »

Jestem nowy na forum ale z Hond, które zdążyłem sprawdzić to Twoja zapadła mi najbardziej w pamięci, wydech jest świetny, kierownica robi mega wrażenie, sam do takowej bedę dążył.

Czysta, dopracowana, zadbana :) gratualcje !

Jedynie romby w fotelach już trochę wyszły z mody ale kwestia gustu.

Masz może filmik jak gada Twój wydech ? jest on cały zbudowany od kolektorów ?
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: REX J30A1

Post autor: mati1411 »

Też dopiero trafiłem na ten temat i muszę powiedzieć SZACUN! Fura robi mega wrażenie. Fotele, kierat, i czarno złote wstawki 100% w mój gust! Troszkę szkoda że auto nie jest używane na codzień bo ja właśnie swoją qp kupiłem jako daily żeby innego klasyka nie używać na codzień :-) ale widać że inwestujesz w nią, ja mam znowu to że odkąd drugie auto stoi to wszystkie środki idą w accorda a tamto nie może się doczekać.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

c0x -> jak juz kiedys pisalem, wydech slychac jedynie delikatnie przy lekkim dodawaniu gazu, nic wiecej. Robiac dwie puchy tylne z twinloopem chcialem by to ladnie wygladalo ale bylo ciche wiec tutaj nie ma prawie zadnej akustycznej modyfikacji. Wydech jest jedynie zrobiony kompletny tyl - rozgalezienie i dwie puchy. Reszte mialem robic ale to nie ma sensu, kiedys zrobie fote auta od spodu - wyglada lepiej niz karoseria :)

Mati1411 -> co tam za fajna fure kisisz jak ja Acco? Daili to mam Civic, przy ktorym i tak zdecydowanie za duzo juz zrobilem. Acco jest tylko na suchy asfalt. Kumpel lakiernik zawsze ma lache jak przyjezdzam do niego na podnosnik felgi od wewnatrz wyczyscic - trzy lata temu robil mi konserwacje podlogi i mowi ze mam nawalone we lbie bo ciagle tak samo czysta podloga. Mam pierdzielca na ten samochod, wiem. Ale na prawde nie sadzilem ze trafi sie taki egzemplarz. Niemiec nadal lezke uroni pewnie :)
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: REX J30A1

Post autor: mati1411 »

Mati1411 -> co tam za fajna fure kisisz jak ja Acco?
Mam jeszcze Supre Turbo MK3 z 87r. Jakieś bardzo słabe zdjęcia są w temacie mojego auta ;-) I to w zamyśle też miało być daily ale przez 2 lata życie zweryfikowało ten pomysł i musiałem kupić coś normalnego jednak ;-) Gdyby udało mi się Supre ogarnąć w połowie jak Ty swoją QP to byłbym szczęśliwym człowiekiem ;) (biednym ale szczęśliwym ;) )
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Hoho, Supra, piekne auto! Niech stoi, jesc nie woła :)
Awatar użytkownika
c0x
Posty: 68
Rejestracja: 16 gru 2017 15:09
Auto: Bedzie
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: REX J30A1

Post autor: c0x »

Rexio - chętnie posłucham kiedyś na żywo, sam planuję właśnie 2x Twinloopa i ciekawy jestem dzwięku. Nie ukrywam, że wyrosłem już z ryczących wydechów ale wygląd jest dla mnie ważny. Skąd ze śląska jesteś ?

Pozdro!
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Tarnowskie Gory :) Rzut beretem do Ciebie :)

Mi do tego Acco nie pasowalo ryczeie jak z wiochy wiec jest cicho.
BartesX
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2016 11:46
Auto: Accord VI Coupe
silnik: 2.0 148KM
Lokalizacja: Zabrze

Re: REX J30A1

Post autor: BartesX »

Kurcze tak przejrzałem i widzę że dużo pracy włożyłes auto wygląda super i te złote felgi swietne.
Muszę na żywo zobaczyć, a widzę że do siebie blisko mamy xD

A powiedz gdzie taką lotke na szybę można dorwać? Droga zabawa?
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: REX J30A1

Post autor: rexio »

Dziekuje :)

Lotka firmy SpoilerKing, kupiona na ebay w USA, sciagana przez Jarka (jarusnet). Jakies 3 lata temu ja bralem. Koszt zakupu 80 usd plus dostawa.

EDYTA:

Mam juz wszystkie czesci i plyny potrzebne do wymiany rozrzadu.

Bede robil:

- kompletny rozrzad
- plyn chlodniczy
- plyn hamulcowy
- sprawdzenie / serwis klimy
- uszczelki dekli i siwec
- regulacja zaworow

Obrazek

Co to kurde jest:

Obrazek

Obrazek
Zablokowany