Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
adamus
Posty: 101
Rejestracja: 11 maja 2010 23:29
Auto: 98-02
silnik: CG4

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: adamus »

Instalacje montowałem w Poczesnej koło Częstochowy (montowałem u nich kilka instalacji i są naprwde ok, koszt 2200zł), reduktor mam tłokowy Magic Jet, wtryskiwacze również MagicJet oraz komputer STAG 300, po ustawieniu przeze mnie map (idealnie pokryte z benzyną) spalanie do 11l LPG, w razie pytań co do podzespołów instalacji mogę pomóc ponieważ to już druga moja Honda na gazie, a ponadto sam umie ustawiać LPG, dlatego ten zestaw, który mam zamontowany polecam ponieważ sam go wybrałem (nie polecam komputera ESGI ani broń Boże wtryskiwczy Valtec).



Jakie wtryski polecasz?
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 46
Rejestracja: 12 sie 2011 20:35
Auto: Accord 98-02
silnik: 1997

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: Jaro »

Stosunek jakość do ceny najlepiej wychodzą MagicJet koszt ok 180zł lub Matrik hd cena ok 300zł.
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: Bonio »

u mnie 3.0 potrafi sie zgubic na gazie podczas kick downa, niekiedy nie wlacza vteca albo wlacza go przy 6tys obr, nie wiem czym to jest spowodowane, wiem ze mam blad na kompie od egr
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 46
Rejestracja: 12 sie 2011 20:35
Auto: Accord 98-02
silnik: 1997

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: Jaro »

Pierwsze pytanie jaki masz komputer, reduktor i jakie wtryski gazowe, drugie-jakie ciśnienie na reduktorze oraz mnożnik.
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: matysziom »

11l/100km zazdroszcze ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Powitanie Honda Accord 2,0 - Jaro

Post autor: Bonio »

jaro juz wszystko wrocilo do normy, padl reduktor teraz wsadzony jest kme gold do 320km nowa miedz i nowe gumy i 2 filtry i smiga az milo :)
ODPOWIEDZ