Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Post autor: Bartoch »

Jak w tytule, kupię nadkole od strony kierowcy do accorda 2003-2007 sedan/coupe.
nadkole.png
Kontakt przez PM albo telefonicznie 601675353.

Jak ktoś ma informacje gdzie mogę takie dostać to będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 169
Rejestracja: 24 mar 2010 11:35
Auto: Coupe F20B7
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Post autor: Robertos »

https://www.daparto.de/Teilenummernsuch ... =239386938" onclick="window.open(this.href);return false;

Na Autodocu albo na motointegrator.

74151-SDA-A00

http://www.48parts.com/parts/honda-us/2 ... nt-fenders" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Post autor: Bartoch »

Znalazłem na allegro zamiennik: https://allegro.pl/oferta/nadkole-przed ... NTI5NTg%3D" onclick="window.open(this.href);return false;

Zakupiłem z linka powyżej, jak będzie kiepskie, to będę szukał używanego oryginału.
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Post autor: buksiu »

Ja kupowałem jakieś 3-4 lata temu nowy zamiennik tylko, że na prawą stronę. Do tej pory mam je założone ale jakość nie powala. Rant nadkola nie pasuje idealnie do obrysu błotnika, w nie których miejscach odstaje. Trzeba byłoby w tych miejscach podgrzać np. opalarką i próbować odkształcić materiał w tych miejscach aby bardziej pasował do błotnika. Miałem spróbować się tym zająć ale jakoś zleciało....Niestety cena OEM zwala z nóg. Jak się wtedy orientowałem to koszt wynosił około 500 zł za kawałek tworzywa. Jak tylko znajdę fakturkę z zakupu to dam Ci namiary na tego gościa od którego kupowałem.

edit mod

Niestety, nie udało mi się znaleźć żadnego dokumentu potwierdzającego zakup. Ale mam numer telefonu - 602-494-759 może będzie jeszcze aktualny :) .
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: Kupię nadkole lewe accord VII sedan/coupe

Post autor: Bartoch »

Dzięki za podpowiedzi.
Zakupiony zamiennik z allegro. Po lekkim dopasowaniu (opalarką) pasuje bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ