Teraz jest 28 mar 2024 21:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Problem z centralnym zamkiem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2014 09:22
Posty: 776
Lokalizacja: Otwock
Post Re: Centralny zamek.
Silniczek w drzwiach pasażera. Dość częsta przypadłość.


18 sie 2018 21:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lip 2018 18:42
Posty: 82
Lokalizacja: pomorskie
Post Re: Centralny zamek.
Ok. Dzięki. Tak myślałem, że któryś padł.

Proszę przed założeniem nowego tematu użyć funkcji "szukaj". Jeśli temat istnieje a nie ma w nim odpowiedzi na nurtujące pytanie można go po prostu rozwinąć.


18 sie 2018 21:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2018 17:11
Posty: 14
Zdjęcia: 5
Post Accord cg4 f20b7 2000r Nie działa centralny z Pilota.
Witam.

Mam taki problem. W zasadzie od samego kupna czyli już prawie 4 lata otwieram accorda kluczykiem i centralny z kluczyka działa!!!

Natomiast z pilota cisza ale sam pilot reaguje. Przy wciskaniu przycisków świecą na pilocie czerwone diody. Wygląda to prawidłowo. Po wymianie bateri bez zmian.
Ale centralny w aucie nie reaguje. Zdjąłem deske rozdzielczą od strony pasażera i dokopałem się do centralki OMRON. Nie wygląda na spaloną z wierzchu, wygląda ok.. Po zdjęciu obudowy na płytce drukowanej wszystko wygląda ok , prócz układu scalonego typu DIP...mniejszego. Bo są dwa jeden duży motoroli i jeden mały bez oznaczeń co sprawia wrażenie jak by był trochę pofalowany ten chip. Ale nie wiem, nigdy nie rozbierałem innej centralki więc nie mam porównania.




Co polecacie zrobić?


Ostatnio edytowano 15 mar 2021 00:49 przez FilipAC, łącznie edytowano 2 razy

10 lut 2021 00:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 maja 2013 18:29
Posty: 661
Lokalizacja: Elbląg
Post Re: Accord cg4 f20b7 2000r Nie działa centralny z Pilota.
Próbowałeś zakodować pilota?
https://www.youtube.com/watch?v=fNYrXB_MHbE


10 lut 2021 10:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2018 17:11
Posty: 14
Zdjęcia: 5
Post Re: Accord cg4 f20b7 2000r Nie działa centralny z Pilota.
Sprawdziłem, nie działa programowanie.
Co co sądzisz? ,czy można innego pilota z allegro... zaprogramować pod tą centralkę? by sprawdzić czy wina stoi po stronie pilota?
Wiem ,że ten od hondy działa na 433Mhz Bo żeby wstawić jakiś komplet centralke z pilotem nie OEM to widzę ,że trzeba było by przerabiać wtyczkę do centralki bo jest nietypowe wejście 7 pin.
W audi a4 b5 nie było problemu kupiłem za 100zł centralkę z pilotem. Podmieniłem tylko centralki, wtyczki te same.... i ładnie śmigało.


10 lut 2021 17:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 maja 2013 18:29
Posty: 661
Lokalizacja: Elbląg
Post Re: Problem z centralnym zamkiem
Z tego co kojarzę to nie może być pierwszy lepszy pilot z allegro. Mój to OMRON G8D-452H-A, sprawdź swojego może masz inny. No i ja mam CG2 to chyba też ma znaczenie. Najlepiej jak wypowie się ktoś kto dobierał już pilota bo to co ja tu piszę to było już gdzieś poruszane na forum i mi tak utkwiło. ;)


12 lut 2021 16:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 17 sty 2021 15:14
Posty: 3
Post Re: Problem z centralnym zamkiem
Podłączam się. Też szuka rozwiązania problemu z centralnym - kombinowałem z uniwersalną centralką, ale bez skutku. Niby znalazłem jakiś kluczyk na allegro w tym modelu co opisany tylko skąd mieć pewność że zadziała? Może ktoś zamawiał albo walczył już z tym problemem?


02 mar 2021 16:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2018 17:11
Posty: 14
Zdjęcia: 5
Post Re: Problem z centralnym zamkiem
Witam. Wkurzyłem się i wymieniłem komplet "centralke" i "pilota" od innego accorda coupe 98-02 który poszedł na części... Wszystko nagle ożyło i działa jak z salonu.
Sprawdziłem czy tą "nową" centralkę można programować starym pilotem ale cisza. Wniosek taki ,że pilot był zepsuty.
Ale jak mam komplet od innego to nawet nie musiałem programować, centralka jest sparowana z pilotem oryginalnie i od razu zaprzyjaźniła się z moim cg4 :D


15 mar 2021 21:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 20 sty 2019 14:44
Posty: 2
Post Re: Problem z centralnym zamkiem
@jacobsen, mógłbyś podesłać numery aktualnego kluczyka i centralki? Pokrywają się ze sobą czy są jakieś różnice? Obecnie mam kluczyk 452h-a, a centralkę 458h-b i nie współpracują ze sobą, ewentualnie któreś z nich jest uszkodzone


15 mar 2021 23:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL