Drodzy forumowicze.
Coś się zaczyna, coś się kończy.
A powoli kończy się moja przygoda z forum w roli admina.
Co z samym forum, jeszcze nie wiemy.
Na pewno będzie działało do 11 maja 2025, kiedy to kończy się okres abonamentowy za serwer.
Później wszystko będzie zależało od tego, czy znajdzie się ktoś, kto podejmie się odpowiedzialności za jego prowadzenie i utrzymanie.
Szkoda byłoby, aby wiedza zgromadzona przez tyle lat na forum, przez tylu użytkowników US Accordów, odeszła w niebyt.
Może wśród Was znajdzie się chętny na poniesienie dalej tego "kaganka" wiedzy o naszych ulubionych samochodach.
Pozostawiam pod rozwagę, zostało jeszcze trochę czasu na decyzję.
Pozdrawiam, QuicksilveR.

Radio świr

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
damiang83
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2023 20:52
Auto: Honda Accord VII USA
silnik: 3.0 V6

Radio świr

Post autor: damiang83 »

Cześć, dzień dobry, jestem tu nowy. Niedawno zakupiłem Honde Accord VII 2006 3.0 wersja z Kanady.

Wszystko super prócz jednej rzeczy tj. radia. Mianowicie problem polega na tym, że za każdym razem jak wyłączę i włączę zapłon to radio przeskakuje po wszystkich dostępnych źródłach sygnału am/fm/cd i w tym (dość długim) czasie nie reaguje na inne przyciski. Dopiero po chwili wraca do normalności.

Uświadomcie mnie proszę czy tak jest seryjnie, czy coś jest popsute, a może da się to wyłączyć? Szukałem jakiegoś ukrytego menu ale np przytrzymanie przycisku PWR nic nie aktywuje. Jedyne co działa to kliknięcie jednocześnie 1+6+PWR ale wtedy wyświetla się tryb DIAG.

Poniżej link do filmu jak to wygląda:
https://youtu.be/-LBv4VXxZiM" onclick="window.open(this.href);return false;

Model radia 7BK2 XM(chyba satelitarne)
zmieniarka 6cd
8 głośników

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2007
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Radio świr

Post autor: MuzykGrzes »

Dziwne to zachowanie, może to jakiś tryb serwisowy się włącza. Niestety przeszedłem z VI na VIII gen więc nie pomogę.
BTW WM - to jest radio satelitarne tylko że na abonament 5$ miesięcznie i jak próbowałem wykupić abonament to musisz podać kod pocztowy z USA.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ