Drodzy forumowicze.
Coś się zaczyna, coś się kończy.
A powoli kończy się moja przygoda z forum w roli admina.
Co z samym forum, jeszcze nie wiemy.
Na pewno będzie działało do 11 maja 2025, kiedy to kończy się okres abonamentowy za serwer.
Później wszystko będzie zależało od tego, czy znajdzie się ktoś, kto podejmie się odpowiedzialności za jego prowadzenie i utrzymanie.
Szkoda byłoby, aby wiedza zgromadzona przez tyle lat na forum, przez tylu użytkowników US Accordów, odeszła w niebyt.
Może wśród Was znajdzie się chętny na poniesienie dalej tego "kaganka" wiedzy o naszych ulubionych samochodach.
Pozostawiam pod rozwagę, zostało jeszcze trochę czasu na decyzję.
Pozdrawiam, QuicksilveR.

Accord z silnikiem j35y1 jaki ma wtrysk

przemek704
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2023 07:18
Auto: Accord 2017
silnik: 3,5 v6

Accord z silnikiem j35y1 jaki ma wtrysk

Post autor: przemek704 »

Witam. Przymierzam się do zakupu accorda IX z 2017 roku z silnikiem 3,5 V6 o mocy 278 km z oznaczeniem j35y1, czy ten silnik ma wtrysk pośredni? Zależy mi na montażu LPG, czy będzie to hulało? Jaką instalacje wybrać? Myślałem o stag, jak spajanie? Z góry dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2007
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Accord z silnikiem j35y1 jaki ma wtrysk

Post autor: MuzykGrzes »

Wtrysk jest wielopunktowy bez dotrysku, niestety (jak dla mnie choć są różne opinie) Y1 jest z systemem VCM.
Fajnie że chcesz V6 choć z kupieniem takiego auta łatwo nie będzie bo niewiele tego na rynku PL.
Co do LPG to silniki Hondy są idealne do tego i to jaką instalację dobrać powinien zadecydować dobry gazownik.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ