Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Soul - Accord Coupe CG4

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: tomiek »

To jaki jest w końcu status tego samochodu?
Sprzedałeś? Rozbiłeś?
Awatar użytkownika
soul
Posty: 52
Rejestracja: 28 kwie 2011 18:06
Auto: Coupe 99
silnik: F20B5

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: soul »

Ogłoszenie było przecież wystawione, już pod innym numerem telefonu ze znanych niektórym przyczyn, auto zostało sprzedane w sobotę, pojechało do Białegostoku. Uprzedzam pytania nie było żadnych problemów z kontaktem ze mną przy tej "próbie" sprzedaży :)
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: tomiek »

Trochę namieszałeś, bo w sobote dzwonił do Ciebie mój kumpel (zainteresowany zakupem dla siebie). Chciał przyjeżdżać, płacic i odjechać. Powiedziałeś mu, ze na razie nie sprzedajesz samochodu, moze za tydzień...
Nie rozumiem Twojego podejścia i "totalnego mieszania w temacie sprzedaży" - tak w moim przypadku (dwukrotnie!) jak i w przypadku mojego kumpla.

Trochę mnie dziwi, ze po wystawieniu samochodu nie odezwałeś się do mnie z propozycją sprzedaży. Moze się mnie przestraszyłeś, nie wiem, ale to dziwne.

Wychodzi na to, ześ młody dżedaj jeszcze i odpowiedzialność jest Ci mało znana, o czym przekonałem się osobiście.
Mam nadzieję, ze qpa poszła w dobre ręce.
Awatar użytkownika
soul
Posty: 52
Rejestracja: 28 kwie 2011 18:06
Auto: Coupe 99
silnik: F20B5

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: soul »

tylko ciekawe na ile ta propozycja przyjechania od razu z warszawy była prawdziwa :) widać mam dobrą intuicję dlatego moja odpowiedz była taka a nie inna, która de facto nie była odpowiedzą typu że nie sprzedaje a że ogłoszenie jest nieaktualne i może za tydzień, ponieważ już wcześniej był umówiony klient który w sobotę właśnie odjechał coupeta.
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: tomiek »

Trzeba było powiedzieć to wprost. Narobiłes chłopakowi smaku.
Nie wazne. Dla mnie Twoje podejście do całej sprzedaży było zniechęcające dla kupującego.
Awatar użytkownika
soul
Posty: 52
Rejestracja: 28 kwie 2011 18:06
Auto: Coupe 99
silnik: F20B5

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: soul »

smaku? przecież on auta potrzebował w sobotę nawet chciał przyjeżdżać na już od razu za tydzień już go nie interesowało :) nie widzę tu nigdzie robienia smaku więc...

Mniejsza z tym zresztą....

z ciekawostek dodam ze przez półtora roku nigdy w Hondzie nie miałem problemu z klamkami i drzwiami a w niedziele zadzownił do mnie nowy właściciel ze nie moze wydostać się z auta ponieważ nie działa klamka zewnetrzna ani wewnetrzna lewych drzwi.. lata luzno tak jakby cos spadlo, tapicerki tez nie zdejmie bo drzwi sa przeciez zamkniete... ktos ma jakich pomysł ??? Chyba Honda sie obrazila ze ją sprzedalem.
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: Trojan »

heh złośliwość rzeczy martwych niestety :) ,mówisz komuś cud ,miód i orzeszki on kupuje i za chwile ma jakąś pierdołę do naprawy.
Wkurzające i dla Ciebie i dla niego.
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Soul - Accord Coupe CG4

Post autor: kbl100 »

był juz temat o zamku. Poszukaj. W skrocie: otwierasz szybe, długi przecinak i starasz sie trafiac w zamek az do otwarcia drzwi, uwazaj na szybe. Zamek do wymiany.
ODPOWIEDZ