Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CG4 Cegua

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Bonio »

cegua grill w chromie sobie odpuść... to jest za mały element aby go chromem wydobywać z maski... poza tym do niczego to nie będzie pasować...
Tu dużo osób jeździ na 18" i nikomu nic nie trze o ile zachowasz odpowiednie ET i szerokość felgi. u mnie w 4 osobach przy kapciach 225/40 nic się nie działo i nic nie tarło. A tak to mniej więcej wyglądało
Obrazek
Obrazek


Co do spryskiwaczy lamp, u mnie seryjne mało używane i silniczek zachodzi kamieniem dlatego nie naprawiam bo i tak z tego mało kożystam, raz naprawiłem zastany silniczek ktory po miesiącu nie uzywania znów się zastał. Poza tym ja zwracam uwagę na czystość auta, po użyciu sprysków na lampy cała maska jest w płynie, do którego się wszystko lepi i tragicznie wtedy auto wygląda.
a tak to psika
" onclick="window.open(this.href);return false;
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Cegua »

Oooo, wejdą 225?:) Bo myślałem, że są za szerokie, jak wejdą to bajka :)

Chociaż myślałem o tym żeby na tył dać 225, a na przód 215 żeby nie tarło przy skręcie.

Super :)

Grill, powiedz mi, taki jak Ty miałeś, sam przerabiałeś czy kupowałeś akcesoryjny?

Co do spryskiwaczy, paskudnie zalewają cały zderzak, zacieki się muszą z tego robić tak jak piszesz :(
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Trojan »

225 wejdą trzeba tylko dobrze dobrać ET felgi żeby nic nie tarło.
Powiedziałbym ,że powinieneś szukać czegoś z ET 45 czyli tak jak ma furmanka na zdjęciu.
ET38 potrafi u mnie przycierać jak jest mocno załadowany.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: maxel »

Ja mam ET45, felga 18" 8j, opony z przodu 215/40/18 tył 225/40/18, u mnie nic nie trze ale to z tego względu chyba że na gwincie to siada tyle co nic przy obciążeniu.
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Bonio »

Grill to jakis aftermarket chinski z amerki
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: jerek »

Ale spryskow nie uzywa sie jak auto czyste bo wtedy swiatla tez czyste tylko jak jest na drodze bloto itp itd i sa brudne od jadaxych pojazdow przed toboa a wtedy i cale auto raczej czyste nie jest wiec nie widze problemu czy zachlape spryskiwaczami czy zachlapie mi deszcz i bloto
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: audiotone »

jeśli tył 225/40/18 felga et 45 7,5J (mam tak u siebie )nic nie obciera nawet przy pełnym komplecie pasażerów i bagaże na maxa w banglu ;) , wcześniej było 245/40/18 ale przy 4 osobach tarło i oponki musiałem sprzedać, czyli 225 lub 215 jest dobrym wyborem tak sądzę ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Bonio »

audio u mnie bylo 18x8" i nie miałem przykrych zdarzeń
Nirnroot
Posty: 16
Rejestracja: 06 kwie 2013 13:57
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Nirnroot »

Cegua pisze: BTW gdy Ty go oglądałeś to chyba cena była jeszcze z kosmosu?
Z kosmosu to mało powiedziane. Na kartce za szybą było chyba 13900, a na allegro (otoMoto) 15900 zł. Szczęśliwie udało się znaleźć moją bardzo szybko i nie musiałem się już zastanawiać nad ewentualnym powrotem do Pruszkowa, czy szukania innych wątpliwych ofert na portalach aukcyjnych.

Tak czy siak, dobrze, że ktoś się zaopiekuje "pruszkowianką" i przywróci do sensownego stanu. Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: audiotone »

Bonio pisze:audio u mnie bylo 18x8" i nie miałem przykrych zdarzeń
Bonio ale na pewno miałeś niższe ET nie 45 bo by wystawała poza obrys a jak widzę twoje starsze fotki to nie wystaje nic ;) i jakie opony ja pisałem 245 że trą przy ET45 i 18x7.5 więc musisz porównać wymiary ze swoimi jakie były i wyjdzie Ci dlaczego u ciebie nie tarło nic ;)
ODPOWIEDZ