Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Jak narodziła się miłość do accordki ?

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Jak narodziła się miłość do accordki ?

Post autor: marcin »

Prywo pisze:U mnie to samo, civic jajko, accord IV gen CB7, accord coupe VI gen 3.0 V6 CG2, szczepionka w postaci BMW E39 523i nie pomogla, jest/bedzie accord VI gen Type-R CH1 na ta chwile sie naprawia i zalatwiaja sie papiery

Fajnie, podobał mi się kiedyś ten Accord 8-) Miał klimat w porównaniu do dzisiejszych, ugrzecznionych Type-S'ów. Co prawda od znajomych słyszałem same negatywne opinie w kwestii awaryjności, ale trzymam kciuki by Tobie się trafił dobry egzemplarz.

Mi się dobrze jeździ Hondą, ale miłością do marki na pewno nie zapałałem. Główne powody to to, że brakuje im męskich silników (V6, V8), napędu na 4 koła (w zasadzie dla mnie konieczność przy następnym zakupie), do tego nie za bardzo istnieją w klasach które mnie interesują czyli E i F. Jedynym odejściem od tej zasady jest Legend 3.5 295KM 4x4 i to jest dość ciekawa opcja, którą rozważę. Natomiast od dłuższego czasu chodzi mi po głowie Phaeton 4.2 V8 i bardzo możliwe, że ostatecznie właśnie na to wyjdzie. Tzw. wilk w owczej skórze :)
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Jak narodziła się miłość do accordki ?

Post autor: matysziom »

u mnie bylo jajeczka odziedziczone od mamuni potem miala byc prela ale padlo na accorda i poki co nie zamierzam zmieniac
Figo, niezly cel ! oby sie udal
ODPOWIEDZ