Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda ACC QP by jacobsen

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: audiotone »

no no widzę postępy :D
ja zdecydowałem się na wkładkę K/N i jestem także zadowolony :D
a co modziłeś ze spryskiwaczami, bo u mnie od początku dają jak szalone ciśnienie prawie wali wodę na szyber :lol: :lol: :lol: ( ogólnie nigdy nie narzekałem )
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: Trojan »

No teraz na pewno ładnie gada to V6 8-)
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: jacobsen »

audiotone pisze:no no widzę postępy :D
ja zdecydowałem się na wkładkę K/N i jestem także zadowolony :D
a co modziłeś ze spryskiwaczami, bo u mnie od początku dają jak szalone ciśnienie prawie wali wodę na szyber :lol: :lol: :lol: ( ogólnie nigdy nie narzekałem )
No to jest chyba normalne że myjąc reflektory "myjemy" całe auto. Robiąc zdjęcie prosiłem żonę żeby wciskała guzik spryskiwaczy tak długo aż powiem dość. Cała maska była mokra. :P
Trojan pisze:No teraz na pewno ładnie gada to V6 8-)
oj gada, gada, banan na twarzy non stop, vitek u mnie póki co nie odpoczywa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: Trojan »

jacobsen pisze:
Trojan pisze:No teraz na pewno ładnie gada to V6 8-)
oj gada, gada, banan na twarzy non stop, vitek u mnie póki co nie odpoczywa :mrgreen:
Znam ten ból ,tylko wtedy kotłuje z 16L :lol: ...tak 'strzelam' bo już dawno się w tych cyfrach pogubiłem...
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: jacobsen »

Trojan pisze:
jacobsen pisze:
Trojan pisze:No teraz na pewno ładnie gada to V6 8-)
oj gada, gada, banan na twarzy non stop, vitek u mnie póki co nie odpoczywa :mrgreen:
Znam ten ból ,tylko wtedy kotłuje z 16L :lol: ...tak 'strzelam' bo już dawno się w tych cyfrach pogubiłem...
No gdzieś w tych granicach pewnie ciągnie. Ale co tam, do pracy tym nie jeżdżę. ;)
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: Mial187 »

Pofatyguj sie i podrzuc jakis filmik z nowym dolotem, jestem ciekawy jak to słychać bo sam o tym mysle. Bardzo głosno jest? Powiedz jeszcze mi, jak tam wygląda sprawa ze stożkiem, dobrze jest zabezpieczony w tym nadkolu?
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: jacobsen »

Mial187 pisze:Pofatyguj sie i podrzuc jakis filmik z nowym dolotem, jestem ciekawy jak to słychać bo sam o tym mysle. Bardzo głosno jest? Powiedz jeszcze mi, jak tam wygląda sprawa ze stożkiem, dobrze jest zabezpieczony w tym nadkolu?
Spoko, coś nagram. :)
Tak jak napisałem wcześniej: 2,5-3k jest cichutko, ale jak się depnie powyżej... :mrgreen:
Przejechałem na nim jakieś 200km i jak ostatnio ściągałem zderzak do naprawy spryskiwaczy to był czyściutki. Jeszcze zakupię środek do konserwacji i nawilżania filtrów stożkowych to już w ogóle będzie ok. Z tym że, ja jeżdżę tylko wokół komina, nie robię tras i jak jest ładna pogoda. To moje drugie auto, więc trzeba wziąć na to poprawkę.



Dodano:

Oto audio podczas jazdy:
"Plik audio 15" - prędkość około 80 i gaz w podłogę, zwolnienie i przyśpieszenie do 180 http://jacobsen77.wrzuta.pl/audio/7VJ9X ... k_audio_15" onclick="window.open(this.href);return false;
"Plik audio 16" - dyktafon pod maską i dzida do 180 http://jacobsen77.wrzuta.pl/audio/66S3U ... k_audio_16" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: audiotone »

jacobsen pisze:
Mial187 pisze:Pofatyguj sie i podrzuc jakis filmik z nowym dolotem, jestem ciekawy jak to słychać bo sam o tym mysle. Bardzo głosno jest? Powiedz jeszcze mi, jak tam wygląda sprawa ze stożkiem, dobrze jest zabezpieczony w tym nadkolu?
Spoko, coś nagram. :)
Tak jak napisałem wcześniej: 2,5-3k jest cichutko, ale jak się depnie powyżej... :mrgreen:
Przejechałem na nim jakieś 200km i jak ostatnio ściągałem zderzak do naprawy spryskiwaczy to był czyściutki. Jeszcze zakupię środek do konserwacji i nawilżania filtrów stożkowych to już w ogóle będzie ok. Z tym że, ja jeżdżę tylko wokół komina, nie robię tras i jak jest ładna pogoda. To moje drugie auto, więc trzeba wziąć na to poprawkę.



Dodano:

Oto audio podczas jazdy:
"Plik audio 15" - prędkość około 80 i gaz w podłogę, zwolnienie i przyśpieszenie do 180 http://jacobsen77.wrzuta.pl/audio/7VJ9X ... k_audio_15" onclick="window.open(this.href);return false;
"Plik audio 16" - dyktafon pod maską i dzida do 180 http://jacobsen77.wrzuta.pl/audio/66S3U ... k_audio_16" onclick="window.open(this.href);return false;

plik 15 bardziej mi się widzi 8-)
numer 16 strasznie zniekształcony, przester okrutny :roll:
ale moim zdaniem ładnie gada 8-)
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: fotografiks »

audiotone pisze: numer 16 strasznie zniekształcony, przester okrutny :roll:
Widać, że to ucho i słownictwo dźwiękowca;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda Accord Coupe 3.0, nowe fotki str. 3

Post autor: jacobsen »

fotografiks pisze:
audiotone pisze: numer 16 strasznie zniekształcony, przester okrutny :roll:
Widać, że to ucho i słownictwo dźwiękowca;)
Dlatego że nagrywane pod maską, wiatr hula, wszystkie hałasy łapie. :P
ODPOWIEDZ