Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Migajacy klimatronik

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Migajacy klimatronik

Post autor: logicsys »

No wiec dzieja sie mi takie rzeczy jak na filiku (sorry za jakosc lepszego kalkulatora nie mialem)

Przekrecam kluczyk wlaczam swiatla i przez chwile jest oki. PO chwili zaczyna gasnac panel od lewej strony do prawej, az wkoncu swieci sie tylko pol prawego pokretla a czasem wszystko gasnie, od czasu do czasu mignie. NIe wiem ocb ktos tam wsadzil diody. NIe wiem czy cos nie laczy czy te diody jakies dupne Moze macie jakies pomysly co z tym moge zrobic.? ori zarowka w ASO 40 pln sztuka a tam ich chyba ze 12 bedzie. Rozbieralem to ale nic ciekawego nie bylo niby dioda ma styk z plytka wiec nie wiem co to moze byc. JAkies pomysly?? :roll:

FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=wU7txHR3gAY
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: misio40 »

No Bracie, masz tam diody - poznaję po niebieskawej barwie światła (ostatnio żonie takie w micrze zamontowałem) i być może coś tam nie kontaktuje (dioda w oryginalnej oprawce żaróweczki). Wymień na normalne żarówki, tylko nie kupuj w ASO z oprawkami, tylko w sklepie elektr. lub na allegro.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: logicsys »

Zdaje sie gdzies Linka wklejales do sklepu z zarowkami Takie tam tez sa?? Jak bys mogl tu mi go zapodac bede wdzieczny :D
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: misio40 »

Chodzi o to ? - http://www.amerykany.sklep.pl/
symbol tej żarówki to T5.
raz honda - zawsze honda
kylek
Posty: 131
Rejestracja: 02 paź 2010 11:29
Auto: CG4
silnik: 2.0

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: kylek »

podepne sie do tematu?Jak sie zabrac do zmiany zarowek w klimatronicu?Bo wyjeciu i ponownym wlozeniu nie swieci mi podswietlenie przycisku ogrzewania tylnej szyby i odparowywania przedniej :P czy wymiana takich zarowek to jakis problem??
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: logicsys »

na pewno t5?? a nie T3?? tak na oko to mi na t3 wygladaja one z tego co pamietam. Wkrecalo sie je w takim kolnierzyku plaskim wkretakiem :roll:
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: misio40 »

No to trzeba się będzie upewnić - http://www.lighting.philips.com/pl_pl/c ... ng&lang=pl
A te z symbolem T to z długimi wąsami - http://sklep.ledy.pl/product_info.php?products_id=704 tylko nie wiem, która długość to T3 a która T5.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Migajacy klimatronik

Post autor: stars »

Mam ten sam efekt w ledach postojowych, które po jakiś 6 miesiącach zaczynają odmawiać posłuszeństwa, trzeba je po prostu wymienić. Też mi na początku migać zaczynają zanim całkiem wyzioną ducha.
ODPOWIEDZ