Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG 4 muł amerykański

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: Trojan »

Na allegro są jakieś APEX ale nie słyszałem opinii na ich temat
http://allegro.pl/apex-sprezyny-obnizaj ... 28092.html" onclick="window.open(this.href);return false;
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: WOLA1983 »

Trojan pisze:Na allegro są jakieś APEX ale nie słyszałem opinii na ich temat
http://allegro.pl/apex-sprezyny-obnizaj ... 28092.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ta od jakiegoś czasu tylko te są na allegro.Trochę poczytałem w necie i ogólnie tak jak ze wszystkim "jedni wolą po bożemu a inni od tyłu" biorę te apex-y i w sobotę zakładam.
Ervk
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011 16:35
Auto: Accord 2002
silnik: V6
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: Ervk »

Witam jak Cie interesują te sprężyny apex to mam na sprzedaż z mojej qpy, jak na moje oko to eibachy niżej siedza niż apex.
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: WOLA1983 »

No to kupiłem te apexy od kolegi wyżej...tylko proszę bez docinek,gorzej na pewno nie będzie :lol: Jutro jadę po ten wąż ogrodowy i założę je.
No to dupa na przód zeszła może godzinka z piwkami a tył jest NIE DO RUSZENIA bez palnika :evil:
Ervk
Posty: 61
Rejestracja: 30 cze 2011 16:35
Auto: Accord 2002
silnik: V6
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: Ervk »

To na czym stoisz?. ja u siebie przez chwile tez miałem problem, jak wykręcałem amortyzator z dolnego mocowania tak się spieszyłem ze nie zauważyłem ze powinienem kręcić śrubą a próbowałem nakrętkę która jest przyspawana :lol:
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: WOLA1983 »

Ervk napisał(a):
To na czym stoisz?. ja u siebie przez chwile tez miałem problem, jak wykręcałem amortyzator z dolnego mocowania tak się spieszyłem ze nie zauważyłem ze powinienem kręcić śrubą a próbowałem nakrętkę która jest przyspawana :lol:

Nie no widzę że nakrętka jest przyspawana ;) No wczoraj lałem chemią na nie a dzisiaj jeszcze spróbuję z lepszym kluczem :|
No udało się,było tak
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A teraz jest tak...Coś tam siadło może jeszcze się trochę coś ułoży.Komfort za bardzo nie ucierpiał a tył to nawet mi się wydaje że lepiej chodzi,musiały mieć dosyć te sprężyny fabryczne.No i w końcu da się tym trochę szybciej wchodzić w zakręty 8-) Ogólnie ja jestem zadowolony a to najważniejsze :D
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: loot »

jest lepiej, jeszcze trochę powinien usiąć ;)
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: krisss111 »

ja to Ci koloru zazdroszczę
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: Bonio »

loot pisze:jest lepiej, jeszcze trochę powinien usiąć ;)
nie wiem czemu każdy to powtarza, chyba ze gowniane sprezyny, to wtedy siądzie, u siebie np w tojce wymienilem sprezyny, kazde koło było pomierzone dokładnie, po zmianie sprężyn auto siadło tyle ile obniżały sprężyny, po kilku miesiącach sprawdzam i wymiary dalej różnią się tylko 4cm względem serii :)
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: CG 4 muł amerykański

Post autor: WOLA1983 »

Bonio pisze:
loot pisze:jest lepiej, jeszcze trochę powinien usiąć ;)
nie wiem czemu każdy to powtarza, chyba ze gowniane sprezyny, to wtedy siądzie, u siebie np w tojce wymienilem sprezyny, kazde koło było pomierzone dokładnie, po zmianie sprężyn auto siadło tyle ile obniżały sprężyny, po kilku miesiącach sprawdzam i wymiary dalej różnią się tylko 4cm względem serii :)
W sumie nie wiem ale może na przykład bardziej się ułożyć na poduszkach amorów bo dając krótsze sprężyny nie da się ich osadzić w tym samym wyduszeniu,ale masz rację wiara tak gada a ile w tym prawdy?
A wie ktoś gdzie można kupić taką krótką dokładkę na tylni zderzak,może być nawet z laminatu i taki spliter czy jak się nazywa dokłake taką na przedni zderzak kupowany z metra :) ?
ODPOWIEDZ