Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe by AYss

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: rychu94 »

często bywam na partyzantów koło cmentarza :)
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: marcin »

ładne auto, fajny pomysł z niebieskimi zaciskami, ciekawe fotki. Na minus daję jednak dolot. Zamiast byle jakiego Jacky już chyba lepiej było zostawić oryginał, lub przynajmniej dać wkładkę markową. Ten pseudo carbon ani dobrze nie wygląda ani dobrze działa.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: MaRkO911 »

Ładna Hania oby dalej w dobrą stronę szło :)

Te tarcze Zimmermanny to są Sporty? Bo jakoś tak biało/dziwnie wyglądają i wgl na focie jakbyś mocno kombinował żeby je założyć ale może to tylko moje wrażenie:p
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: Prywo »

AYss pisze:
Prywo pisze:a co do SRS to obstawiam ze reset zalatwi sprawe, mogla sie zapalic przy slabym aku i tak zostalo
Przerabiałem temat. Od resetu mijają trzy, pięć dni, dwa tygodnie (niepotrzebne skreślić) i włącza się znowu. Coś jest nie tak z okablowaniem, albo z samymi poduszkami. Sprawdzałem to do czego miałem w miarę łatwy dostęp i nic ciekawego nie znalazłem. Będę grzebać dalej, jak będzie chwila czasu.

PS. Aku mam Varty od 2009 roku i jeszcze nigdy się nie wyładował ani nie było z nim żadnych problemów.
miałem dokładnie tak samo, sprawdzałem aku i było elegancko, po skasowaniu błędu jeździło kilka dni a pewnego dnia z rana (i to głównie rano) po odpaleniu włączała mi się kontrolka SRS, nawet sobie sprawiłem metrowy kabelek i reset SRS robiłem na biegu, po wymianie aku jak ręką odjął i problem nie powrócił.
Dodam jeszcze że błąd SRS wyskakiwał głównie jak temperatura na zewnątrz spadała poniżej 8 stopni z rana
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: jerek »

no cóż przede wszystkim przydały by sie jakieś sprężyny krótsze , felga mi osobiście nie leży . A te światła przednie dla mnie straszna kiszka sorry ale calibro -bmw wies tuning.

trochę to wszystko nie w moim guście. Ale najważniejsze żeby sie dobrze spisywała .
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
AYss
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2013 16:33
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: AYss »

jerek pisze:no cóż przede wszystkim przydały by sie jakieś sprężyny krótsze , felga mi osobiście nie leży . A te światła przednie dla mnie straszna kiszka sorry ale calibro -bmw wies tuning.
trochę to wszystko nie w moim guście. Ale najważniejsze żeby sie dobrze spisywała .
Sprężyny, to fakt, mam to w planach. Kumpel mający sklep namierzył mi już Bilstein'y -25mm.

Co do reflektorów... Też wniebowzięty nie jestem. Ale nie miałem za bardzo wyjścia, bo prawy oryginalny był już nie do użytku. To była jedyna dostępna opcja w tamtym czasie. Dla mnie wyglądają OK jak są włączone (diody postojowe mają nieco zimniejszą barwę niż ksenon). Jak będę miał okazję, to zmienię. Niemniej są ludzie, którym się bardzo podobają i wcale nie są to calibrofani ze wsi.

A fele... Nie oddam ;). Mi osobiście bardzo leżą, choć gdybym kupował jeszcze raz, to bym się nad 18" i gumą o profilu 225/40 zastanawiał.

Jak widać są gusta i guściki ;).
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: tomiek »

Na plus felga. Ładny wzór i kolor.
Na minus dolot - trzeba było od razu puścić CAI. Lampy mi nie leżą niestety. Wolę "klasykę".

Ogólnie dobrze się prezentuje. Bezawaryjności życzę!
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: matysziom »

witaj fajny pomysl z tymi zaciskami tak nietuzinkowo :)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: audiotone »

gratuluje furki kolorek fajny :D
lampy fakt ja także wole standard ;) ale to już jak kto woli ;)
ogólnie fajnie się prezentuje :)
Awatar użytkownika
amos
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2013 17:32
Auto: Accord 99
silnik: 2.0i

Re: Accord Coupe by AYss

Post autor: amos »

Piękna furmanka, graty i wytrwałości zycze ; p
ODPOWIEDZ