Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

SUBARYNY RYCHA 94

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: rychu94 »

nie chcę zaśmiecać wątku accorda więc zakładam nowy w odpowiednim dziale :lol:
Subaru Impreza kombi 1,6 95KM MY99 żony do wożenia dzieciaków do przedszkola i na moje leśne wypady offrodowe :lol:
to auto oprócz stałego napędu 4x4 nie ma nic ani ABS-u,poduszek,klimy i to jest super,jest lekkie i na reduktorze accord nie ma szans na przyspieszenie i wszędzie wjedzie(idzie zima aż nie mogę się doczekać :P )
Subaru Legacy kombi 2.0 138KM MY05 automat wół roboczy i tak dalej zostanie,automat perfekcja(tryb SPORT i tiptronic)z mocą szału nie ma(accord lepiej śmiga)ale za to mniej pali i na razie nie będę go truł chyba że accorda pogonie bo się spłukałem :cry:
zawiacha,układ kierowniczy i hamulce nie do porównanie nie wspominając o trakcji 8-) ,w środku super cicho jak na drzwi bez ramek,auto krótsze od accorda ale więcej miejsca z przodu,tyłu i bagajerku ale ma ori alusy 16 ENKEI :lol:
mie żałuję zakupu jestem pozytywnie zaskoczony tym autem i jak czarny zmieni właściciela to nie będę go żałował :x
jak będzie ładna pogoda to umyję auta i jakieś lepsze foto wkleję ;)
Załączniki
subaru.jpg
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: Prywo »

Legacy jest świetne, ten model znajduje się na mojej liście "chcę go mieć" 8-)
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: figo »

Prywo pisze:Legacy jest świetne, ten model znajduje się na mojej liście "chcę go mieć" 8-)
mam podobnie, ale w sedanie :D
HR
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: rychu94 »

latałem accordem VII kombi 07r. i nie daje takiej frajdy z jazdy jak legacy :lol: troszkę więcej kasy w obsługę idzie(dużo różnego oleju się wymienia :cry: )przebieg mam 207kk zarówno silnik,skrzynia i napędy idealni i oleje również tylko zawiacha do zrobienia(łączniki i gómy na stabie przód i tył,amorki tył i klocki tył i toczenie tarcz a to wszystko sama eksploatacja)
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: slepak »

Ostatnia ładna generacja Legacy bo następne wyglądają jak Kia.... brak już w nich drzwi bez ramek i są paskudne.
Gratuluję zakupy oby się spisywał i był bezawaryjny. Bo kosztów obsługi na poziomie Hondy na pewno nie masz co liczyć. Wielu klientów miałem przez kilka lat co mieli zły w oczach jak słyszeli np ceny amorków z nivo,dziwne prowadnice do paska rozrządu dostępne tylko w ORG a mało kto je wymienia a potem pasek przeskauje itp a wielu części brak w katalogach i nie mam tu oklepanego IC który tak naprawdę nie ma nic i omijam nawet że ma najgorsze ceny bo strasznie wysoki detal, tylko hurtownie jak SAGA która prowadzi tylko Japońce\Koreańce i sprzedaży detalicznej nie prowadzi. Jak byś coś potrzebował z gratów to wiesz gdzie napisać i nawet ori części w dobrych cenach bo mam znajomego w 4turbo:) ale mam nadzieje że takich sytuacji będzie mało.

Pisałeś że jechałeś accordem VII ale z jakim silnikiem? 2.0? Bo ostatnio miałem przyjemność accordem 2.4 TYPE S i już wiem jakie będzie nastepne auto chyba że w sensownym stanie Accord VI Type R się trafi.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: rychu94 »

VII latałem ale klekotem idzie ładnie ale to klekot :lol: nigdy więcej olejaków nie ma to jak pb :lol:
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: slepak »

Dlatego pytam:) bo ciekawe co byś napisał po przejażdżce 2.4 w VII :)

Coupe chyba dostanie brata:D EP3 TYPE R bo mam okazję do kupienie w dobrej cenie:D
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rychu94
Posty: 215
Rejestracja: 31 maja 2011 00:08
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.3
Lokalizacja: EWE

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: rychu94 »

powiem krótko już się nie przesiądę na hondę(nie piszę że nigdy ale na pewno przez parę lat)accord musi zmienić właściciela :cry:
były HONDY/SUBARYNY/LEXUS a jest KIZASHI
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: fotografiks »

Widzę, że sprawdza się to, że jak ktoś raz poczuje 4WD to powrot do FWD lub RWD można traktować jak degradacje i obniżenie pozycji w społeczeństwie;)
Wiem, że coś w tym jest... mój bracik przeskoczył już pewien czas temu własnie z VI gena na 4x4 - > Jag X Type Sport 3.0 ... i już nie widzi odwrotu ;)

Przyjemność z jazdy samochodem 4x4 z odpowiednim zapasem mocy jest po prostu nie do opisania:).
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: SUBARYNY RYCHA 94

Post autor: slepak »

No właśnie z odpowiednim zapasem mocy:) ale rozumiem Rycha bo wybrał najbardziej sensowną opcję czy SOHC gdzie luz zaworowy można regulować na tzw "śrubki" czyli nie trzeba wyjmować silnika do tego zabiegu z resztą podobnie jak 2.5. Schody czyli spore koszty zaczynają się przy 2.0 DOHC i 3.0
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ