Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Temat uciekł daleko na liście, pewnie dlatego że nic się tu nie dzieje.
Wręcz przeciwnie. Pomalutku brnę w poprawę rzeczy, które są uciążliwe dla mojego oka.
Tak więc tydzień temu przyszedł fotel :P

Obrazek

3 marca jestem umówiony z tapicerem. Będziemy robić szczepa 2 foteli. Tzn z mojego wypruje uszkodzenie i wstawi z tego :D

Wczoraj zabrałem się za malowanie ramion wycieraczek. Lata użytkowania zdarły z niej farbę.
Teraz jest tak:

Obrazek
Obrazek

Po niedzieli zakupię nowe pióra i będzie git :P

Jestem w trakcie poszukiwań kół 18. Jednakże wybór ich jest bardzo mały, a zdjęcia przesyłane przez sprzedających coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że bez nowych się nie obędzie. Rozumiem przetarcie, otarcie. Ale niektóre wyglądają jakby tylko po krawężnikach jeździły :evil:

Tak na zakończenie - kuferek.

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich. Hej :D
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: figo »

wywal te wlepy bo szpecą auto i wyczyść klej po napisie accord :D
HR
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: slepak »

fajne masz te halogeny :D
Co do "płaskich" wycieraczek to sprawdzają Ci się one w ogóle powyżej 140km\h?
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

klej niedługo zniknie bo razem z fotelem przyszedł emblemat :D

Halogenki też mi się podobają. Dzięki kolego :P

Czy to auto wyciąga w ogóle 140km/h? :lol: Powiem tak. Kupię zwykłe, normalne wycieraczki tylko jakiejś lepsiejszej firmy np. Bosch. Jakoś te banany zalatują mi tandetą.
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: slepak »

wyciąga wyciąga:P:D Zobacz u mnie w temacie :lol:

No dla tego pytam bo miałem nawet te "płaskie" valeo ale się nie sprawdziły wcale... to kupowałem sobie raz do roku boscha eco standardowe i miałem spokój.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: maxel »

ja za boscha dziękuję...badziewie straszne, może akurat mi się tak trafiło, ale kopę kasy za nie zapłaciłem a beznadziejnie mazały... no i teraz mam zwykłe Alca 'stelażowe'.
Co do prędkości, raz udało mi się na A1 do 230 gps'owego bujnąć, licznikowo 235, ale było trochę z górki :) a tak to +220 to nie problem ;)
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Wiem że wyciąga. Miałem okazję jechać 170 ale no droga mi się kończyła :(

Szczerze powiem, że nie testowałem tych wycieraczek przy wysokich prędkościach, ale tak jak mówisz zwykła markowa jest najlepsza.
Jak chcesz to wsadzę je w kopertę i Ci przyślę :lol:
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: slepak »

maxel pisze:ja za boscha dziękuję...badziewie straszne, może akurat mi się tak trafiło, ale kopę kasy za nie zapłaciłem a beznadziejnie mazały... no i teraz mam zwykłe Alca 'stelażowe'.
Co do prędkości, raz udało mi się na A1 do 230 gps'owego bujnąć, licznikowo 235, ale było trochę z górki :) a tak to +220 to nie problem ;)

dlatego napisałem bosch eco :P:D Bo kiedyś też wydałem 200 zł na boscha aero twin coś tam :D i zaczęły mazać po dwóch miesiącach. Dlatego potem kupowałem za 12 zł szt sobie w robocie bosch eco i miałem spokój.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

No bo jest Bosch i Bosch Made in China. Ja do Focusa mamuśki zakupiłem Boscha po 40 zł/szt mają 2 lata, kobieta dba jak dba (zimą lód na szybie też musi wycieraczka zdrapać :lol: ) i na pewno w tym roku jeszcze ich nie wymienię bo zgarniają świetnie :)
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Tak jak mówiłem. Fotel kierowcy był dość mocno zmęczony:

Obrazek

Więc tapicer pociął dwa:

Obrazek

I zrobił jeden :P

Obrazek

Teraz pozostało wyprać wnętrze i odpowiednio zakonserwować, wymienić przepalone podświetlenie, zakupić dywaniki i można ze środka już wyjść :D

Jeszcze dwie fotki:
Obrazek

Obrazek

Niedługo dalsza część doprowadzania auta do zadawalającego stanu :P
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
ODPOWIEDZ