Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: rexio »

Napisalem do goscia. Zobaczymy czy ma. Moglbys zlinkowac z allegro co to dokladnie ma byc?
Awatar użytkownika
GST
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013 16:39
Auto: CG2
silnik: 3.0

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: GST »

Potrzebujesz np taka tasme (poliftowa) z 2006-2008r http://allegro.pl/honda-accord-2006-200 ... ml#thumb/3" onclick="window.open(this.href);return false;

Tylko pamietaj zeby sprzedawca dal Ci kostke z wystajacymi kabelkami ktora wchodzi z tylu tasmy, zebys mogl sobie polutowac ze swoja instalacja :) mnie jeszcze czeka lutowanie itp. Na razie smigam z sama poducha i klaksonem ;)
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: rexio »

Czyli musi mi dac dodatkowo cos wiecej niz jest na tej focie z aukcji?

Powiedz mi jeszcze - odlaczales aku przed operacja przeszczepu kierownicy?
Awatar użytkownika
GST
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013 16:39
Auto: CG2
silnik: 3.0

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: GST »

Na fotce jest taśma z mocowaniem od patyków. Potrzebujesz samej taśmy. W taśmę wchodzą dwie kostki. Jedna z kierownicy, a druga od wiązki z deski rozdzielczej. Potrzebujesz tej kostki od wiązki z deski (z wystającymi kabelkami), żebyś mógł polutować wszystko ze swoją wiązką z 6gen. Najlepiej poproś o taśmę z kostką tego handlarza, u którego kupiłeś kierownicę. Wtedy wszystko będzie do siebie pasować. Mi będzie ogarniał podłączenie przycisków elektryk Jak zrobię mogę dać znać co i jak. Na tą chwilę cieszę się samą kierownicą bez multifunkcji. Przy zmianie kierki odłączyłem minusową klemę od akumulatora, dla pewności, że mi nic w głowę nie wystrzeli ;) Ponoć można odłączyć poduszkę bez odłączania aku, ale wolałem nie ryzykować.
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: Trojan »

Można nie rozłączać aku ale będzie potem trzeba kontrolkę srs kasować najprawdopodobniej.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: rexio »

GST dzieki za info.

Wzialem wszystkie czesci. Zobaczymy jak wyjdzie w skladaniu.

Jest problem z ta kostka do tasmy. Da sie to jakos obejsc? Rozumiem ze to ma byc kostka wychodzaca z auta w ktora wpinam tasme?
Awatar użytkownika
GST
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013 16:39
Auto: CG2
silnik: 3.0

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: GST »

Dokładnie tak. Kostka która wychodzi z auta. Potrzebujesz takiej kostki:

Obrazek

Obrazek

Czy da się to obejść? Nie wiem... Dziś będę to wszystko podłączał z elektrykiem, więc zobaczę co i jak. Mi się udało wyrwać kostkę na allegro od człowieka, który miał całego polifta 7gen na części.

Kierę udało Ci się wyrwać z Airbagiem jednak?
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: rexio »

Ciezko z ta kostka bedzie chyba...

Kiere mam z airbagiem. Jutro powinna byc na chacie. Wyszlo mnie to 1100 z tasma.
Awatar użytkownika
GST
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013 16:39
Auto: CG2
silnik: 3.0

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: GST »

Sporo, ale graty do polifta są drogie :/

Panowie, kierka w pełni podłączona i DZIAŁA :) Zostały uruchomione przyciski od tempomatu (dodatkowo mogę włączyć cruise z kierownicy, albo z przycisku na desce). Zostało również podłączone podświetlenie przycisków po włączeniu świateł. Sterowanie radiem zostało wyprowadzone pod radio, ale niestety mój Alpine nie chce współpracować... Będę musiał pomyśleć nad jakimś Pioneerem, tutaj od razu pytanie, może coś polecacie? Chyba skuszę się na 2DIN. Podsumowując jestem mega zadowolony z moda ;) Auto z kierką wygląda na młodsze.
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nighthawk Black Pearl Accord CG2 J30A1

Post autor: rexio »

Sa mega drogie. Przedlifta za pare stowek sie kupi. Graty ze dziala!
Zablokowany