Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: Piter »

Prywo pisze:Ja kupowalem do QP oem hondy i byly to zwykle filtry i na bank nie byly to weglowe filtry
dobrze wiedzieć, bo na wiosnę przymierzałem się do zakupu takowego
Awatar użytkownika
moondravsky
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2013 10:50
Auto: CG2 2001
silnik: 3.0
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: moondravsky »

A ja kupiłem węglowy od Opla omegi i po delikatnej przeróbce pasi do qpy
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: STomasz »

Ja swój dorwałem kiedyś na allegro, chyba firmy "oyodo" był lub coś w tym stylu, takie czarne opakowanie z jakimś smokiem. Jak znajdę sprzedawce to dam namiar.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: slepak »

Oyodo dostaniesz w JapanMoto Rumia
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: Piter »

i ten Oyodo to jest węglowy? Jaka cena w przybliżeniu?
Awatar użytkownika
dodo444
Posty: 23
Rejestracja: 09 cze 2013 15:19
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: dodo444 »

ja montowałem u siebie filtr firmy OYODO, dokładnie F40-4011-OYO. Cena w NipponAuto, w Warszawie ok. 45 zł. Jest to filtr węglowy, prawie idealnie pasuje, jest ciut za szeroki ale rameczka jest elastyczna wiec z tym nie ma problemu.
PeJot
Posty: 22
Rejestracja: 17 maja 2013 19:19
Auto: Accord CN2 2004
silnik: N22A2

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: PeJot »

Nie są już dostępne te węglowe filtry 40F4011-OYO, za to w super cenie ok.40 zł można kupić od razu dwa standardowe filtry w jednym pudełku czyli komplet marki Japanline, szczena mi opadła bo np. Knecht kosztuje ponad 50 zł za jeden filtr :shock:
Happy Owner Never Drives Anything else.
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: Piter »

PeJot pisze:Nie są już dostępne te węglowe filtry 40F4011-OYO, za to w super cenie ok.40 zł można kupić od razu dwa standardowe filtry w jednym pudełku czyli komplet marki Japanline, szczena mi opadła bo np. Knecht kosztuje ponad 50 zł za jeden filtr :shock:
Nie za 40zł tylko za 33zł w Saga Auto pisałem na poprzedniej stronie tego topicu. Potwierdzam, są to dwa filtry w jednym pudełku.
qba11
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2014 23:31
Auto: Accord 98-03
silnik: 3.0

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: qba11 »

Ktoś może namierzył filtr węglowy? Filtr wymieniałem jakoś w październiku, więc na wiosnę można by wsadzić nowy. Fajnie by było gdyby to był węglowy.

Zastanawiałem się nawet aby kupić zwykły i dołożyć pod filtry wycięty fragment na wymiar z filtrów okapowych.
http://allegro.pl/filtr-do-okapu-weglow ... 15920.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Co myślicie o czymś takim? :D
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Gdzie dostać filtr kabinowy węglowy?

Post autor: wysio »

Chyba trochę przesadzasz z tą częstotliwością zmian filtra. W sumie też zależy od ilości zrobionych km i warunków. Najgorzej jest, jak się często jeździ po suchych drogach nieutwardzonych.
ODPOWIEDZ