PASQDA AUDIOTONE

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

tylko że to od nowości zepsute jest :lol: tzn kierownica nie po tej stronie co ma być.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

dostałem nowe zdjęcia i zmartwiły mnie dość poważnie : :?
nie napiszę gdzie ale to chyba każdy zauważy, chyba że może to ja już jestem przewrażliwiony... widzicie to samo co ja ? :roll:
100_5655.JPG
100_5660.JPG
100_5654.JPG
100_5664.JPG
obejrzyjcie je dokładnie i powiedzcie co sądzicie . :roll:
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: krisss111 »

mi się rzuciły w oczy zawiasy drzwi pasażera... o to Ci chodzi? zdjęcie trochę niewyraźne, albo to jest brud, albo rdzawy nalot, albo zardzewiały nalot na spawie
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

tak dokładnie chodzi mi o te zawiasy :roll: tylko to jest u mnie strona kierowcy ;)
poproszę tego gościa o więcej zdjęć tych zawiasów , i ponoć było coś tam malowane dowiem się konkretnie gdzie było mazane , dlaczego i oczywiście zdjęcia.
A już wczoraj byłem podjarany jak szczerbaty na suchary, tymi trzema zdjęciami z wczoraj, dziś już mój zapał znacząco ostygł :roll: , a jeszcze do tego poczytałem w necie opinie o tym warsztacie niezbyt pochlebne :shock: .
Już mam troszkę dosyć bo szukam już prawie 14 miesięcy i ilość dostępnych egzemplarzy jest znikoma w UK :(
A na dodatek gościu na forum A8team.pl , po obejrzeniu zdjęć powiedział mi że coś jest nie tak z pasowaniem maski i lewego błotnika parząc od przodu. Czyli właśnie ten element który łączy się z drzwiami od kierowcy (UK) .
poczekam na kolejne zdjęcia, nie chcę jechać na darmo 300km w jedną stronę, tylko po to by obejrzeć i się zdenerwować :?
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Trojan »

Nie ma co też w paranoję popadać bo coś jest krzywo lub było malowane , auto ma swoje lata ma trochę mocy i coś tam mogło się zdarzyć. Ważne żeby z dwóch nie był złożony ;)
Masz teraz pole do jakiejś negocjacji.
Poszukaj w necie w tamtejszej okolicy jakiegoś warsztatu zadzwoń zapytaj czy pomogą w oględzinach i za ile.

tapicerka w bardzo ładnym stanie. 8-)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

Ja bardziej zauważyłem biały nalot na gumie od prowadzenia przewodów w drzwiach właśnie kierowcy UK oraz wokół zamka.... I albo to pozostałości po polerce albo po szlifowaniu co by w jednym jak i drugim przypadku świadczyło o tym że coś się działo....chyba że po prostu sama polerka żeby odświeżyć lakier. A ten biały nalot na samych zawiasach to podobnie to wyglądało u mnie po kilku miesiącach gdzie w zawias zapodałem biały smar BOLL i efekt był identyczny. Ale reasumując to nie jakieś a4 czy a6, to aluminiowa konstrukcja którą mało kto potrafi DOBRZE zrobić, poza tym żeby takie auto dostało w Szwablandi(pewnie inne kraje podobnie) kasacje nie trzeba wiele...bo koszt naprawy aluminium jest nieadekwatny do wartości pojazdu. Także bez dokładnego obejrzenia całego auta się nie obejdzie. No i przede wszystkim automat sprawdzić chodź ten tiptronic to i tak dużo bardziej udana skrzynia od multitronica na gumie od majtek :lol: Do tego wszystkie V z palety audi trapi jeden mankament a dokładnie to wycieki oleju dosłownie z czego tylko się da. Także wydał bym trochę funtów na porządny przegląd tego auta i wtedy kupił.


p.s jak na S8 to dziwne że to nie ma bose(brak logo bose właśnie na osłonie od głośnika).... chyba że masz zdjęcie wlepy z bagażnika to mogę Ci rozszyfrować całe wyposażenie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

jutro powinienem mieć także numer VIN to powinno pomóc ;)


PS. Dziękuje wszystkim za pomoc i za słowa otuchy :D
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Prywo »

bez przesady, mam Audi co prawda A4 i nic powalającego ale mam ją od 5 lat i wiem że
guma w zawiasach jest z zasady biała bo jest jakiś talk na tym ja to już myłem szczotką z płynem bo mi się nie podobało ale dalej jest biaława, nawet traktowałem to plakiem i czernidłem do opon z efektem mokrej gumy, ale po pewnym czasie i tak się robi białe więc uj go wie co to jest.
Przy zawiasach mam jakąś czerwoną maź i nie jest to korozja tylko jakieś smarowidło zabezpieczające przy elementach złączanych na śruby, mam tak przy zawiasach, poduszkach silnika, klapce wlewu paliwa (chociaż tu zdecydowanie mniej bo to wymyłem :lol: )
z tym malowaniem to też bym tak nie bardzo wierzył, no chyba że jest szpachla, chyba A8 ma budę z amelinium i jak wiadomo "że tego qwa nie pomalujesz" :lol:
może miał delikatne trącenie, ale moim zdaniem jak miałbym chęć nabyć takie cudo (a mam :lol: tylko przeraża mnie spalanie) to poprosiłbym o więcej zdjęć tylko za dnia i na zewnątrz elementów które uważam za podejrzane.

Jak dla mnie to miażdży system S8, tylko uważaj na skrzynię bo w V8 potrafi polecieć, a naprawa tego tiptronica to koszt około 7 tyś w PL, całe szczęście że to nie multitronic bo wtedy bym sobie odpuścił to auto
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

dogadałem się z gościem i w przyszłą środę będę jechał oglądać jak będzie wszystko dobrze to od razu kupie ;) na pewno nie omieszkam opisać wszystko dokładnie opisać lub obfotografować ;)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

żadne Quattro nie miało Tipa montowane.... jedynie ośka i to maks 170 koni ale i tak nie wytrzymuję :D
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ