Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

PASQDA AUDIOTONE

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

tylko że to od nowości zepsute jest :lol: tzn kierownica nie po tej stronie co ma być.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

dostałem nowe zdjęcia i zmartwiły mnie dość poważnie : :?
nie napiszę gdzie ale to chyba każdy zauważy, chyba że może to ja już jestem przewrażliwiony... widzicie to samo co ja ? :roll:
100_5655.JPG
100_5660.JPG
100_5654.JPG
100_5664.JPG
obejrzyjcie je dokładnie i powiedzcie co sądzicie . :roll:
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: krisss111 »

mi się rzuciły w oczy zawiasy drzwi pasażera... o to Ci chodzi? zdjęcie trochę niewyraźne, albo to jest brud, albo rdzawy nalot, albo zardzewiały nalot na spawie
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

tak dokładnie chodzi mi o te zawiasy :roll: tylko to jest u mnie strona kierowcy ;)
poproszę tego gościa o więcej zdjęć tych zawiasów , i ponoć było coś tam malowane dowiem się konkretnie gdzie było mazane , dlaczego i oczywiście zdjęcia.
A już wczoraj byłem podjarany jak szczerbaty na suchary, tymi trzema zdjęciami z wczoraj, dziś już mój zapał znacząco ostygł :roll: , a jeszcze do tego poczytałem w necie opinie o tym warsztacie niezbyt pochlebne :shock: .
Już mam troszkę dosyć bo szukam już prawie 14 miesięcy i ilość dostępnych egzemplarzy jest znikoma w UK :(
A na dodatek gościu na forum A8team.pl , po obejrzeniu zdjęć powiedział mi że coś jest nie tak z pasowaniem maski i lewego błotnika parząc od przodu. Czyli właśnie ten element który łączy się z drzwiami od kierowcy (UK) .
poczekam na kolejne zdjęcia, nie chcę jechać na darmo 300km w jedną stronę, tylko po to by obejrzeć i się zdenerwować :?
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Trojan »

Nie ma co też w paranoję popadać bo coś jest krzywo lub było malowane , auto ma swoje lata ma trochę mocy i coś tam mogło się zdarzyć. Ważne żeby z dwóch nie był złożony ;)
Masz teraz pole do jakiejś negocjacji.
Poszukaj w necie w tamtejszej okolicy jakiegoś warsztatu zadzwoń zapytaj czy pomogą w oględzinach i za ile.

tapicerka w bardzo ładnym stanie. 8-)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

Ja bardziej zauważyłem biały nalot na gumie od prowadzenia przewodów w drzwiach właśnie kierowcy UK oraz wokół zamka.... I albo to pozostałości po polerce albo po szlifowaniu co by w jednym jak i drugim przypadku świadczyło o tym że coś się działo....chyba że po prostu sama polerka żeby odświeżyć lakier. A ten biały nalot na samych zawiasach to podobnie to wyglądało u mnie po kilku miesiącach gdzie w zawias zapodałem biały smar BOLL i efekt był identyczny. Ale reasumując to nie jakieś a4 czy a6, to aluminiowa konstrukcja którą mało kto potrafi DOBRZE zrobić, poza tym żeby takie auto dostało w Szwablandi(pewnie inne kraje podobnie) kasacje nie trzeba wiele...bo koszt naprawy aluminium jest nieadekwatny do wartości pojazdu. Także bez dokładnego obejrzenia całego auta się nie obejdzie. No i przede wszystkim automat sprawdzić chodź ten tiptronic to i tak dużo bardziej udana skrzynia od multitronica na gumie od majtek :lol: Do tego wszystkie V z palety audi trapi jeden mankament a dokładnie to wycieki oleju dosłownie z czego tylko się da. Także wydał bym trochę funtów na porządny przegląd tego auta i wtedy kupił.


p.s jak na S8 to dziwne że to nie ma bose(brak logo bose właśnie na osłonie od głośnika).... chyba że masz zdjęcie wlepy z bagażnika to mogę Ci rozszyfrować całe wyposażenie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

jutro powinienem mieć także numer VIN to powinno pomóc ;)


PS. Dziękuje wszystkim za pomoc i za słowa otuchy :D
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Prywo »

bez przesady, mam Audi co prawda A4 i nic powalającego ale mam ją od 5 lat i wiem że
guma w zawiasach jest z zasady biała bo jest jakiś talk na tym ja to już myłem szczotką z płynem bo mi się nie podobało ale dalej jest biaława, nawet traktowałem to plakiem i czernidłem do opon z efektem mokrej gumy, ale po pewnym czasie i tak się robi białe więc uj go wie co to jest.
Przy zawiasach mam jakąś czerwoną maź i nie jest to korozja tylko jakieś smarowidło zabezpieczające przy elementach złączanych na śruby, mam tak przy zawiasach, poduszkach silnika, klapce wlewu paliwa (chociaż tu zdecydowanie mniej bo to wymyłem :lol: )
z tym malowaniem to też bym tak nie bardzo wierzył, no chyba że jest szpachla, chyba A8 ma budę z amelinium i jak wiadomo "że tego qwa nie pomalujesz" :lol:
może miał delikatne trącenie, ale moim zdaniem jak miałbym chęć nabyć takie cudo (a mam :lol: tylko przeraża mnie spalanie) to poprosiłbym o więcej zdjęć tylko za dnia i na zewnątrz elementów które uważam za podejrzane.

Jak dla mnie to miażdży system S8, tylko uważaj na skrzynię bo w V8 potrafi polecieć, a naprawa tego tiptronica to koszt około 7 tyś w PL, całe szczęście że to nie multitronic bo wtedy bym sobie odpuścił to auto
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

dogadałem się z gościem i w przyszłą środę będę jechał oglądać jak będzie wszystko dobrze to od razu kupie ;) na pewno nie omieszkam opisać wszystko dokładnie opisać lub obfotografować ;)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

żadne Quattro nie miało Tipa montowane.... jedynie ośka i to maks 170 koni ale i tak nie wytrzymuję :D
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ